bugün

"bende kendi nick başlığımı açtığım için çok büyük alaylara maruz kalmıştım." diye nasihat etmek istediğim yazar.
Efendidir yeniyse ustadır eskiyse
Nick altı fazla olunca ne oluyor ki dedirten söylem (bkz: bazı yorumlar).
domuz etine bir sempatisi vardir. ve butun musluman ulkelere ticaretini baslatmak isteyen biri.
köpruleri kuracakmis.
Lidya'yı çok seven yazar. Kendisine zamanından kötülükler etmiş olsa da çok pişmandır şuanda.
hoşgelmiş nesildir.
sözlüğe yeni gelmiş farklı bir renk. çok gülüyorum bu arkadaşa. inanılmaz bir mizah yeteneği var. zamanla burayı sallar.
sözlüğe sırf isim yapma amacıyla üye olan vasat troll.
onüçüncü nesil sözlük yazarından daha iyidir.13 uğursuz derler sonuçta.
Seri artılanmaya maruz kalmış sözlük yazarıdır. Artılamasanıza oğlum haksız yere. Okuyupta artıla artılayacaksan!
küfürden nefret eden ahlak abidesi yazardır. hoş gelmiştir.
onuncu nesillerden sonra sözlüğe alınan yazarların ismidir.
9-10 ay kadar bir hayli aşağılanacak olan yazardır.
Aşırı derecede yaratıcı bir nicke sahip yazar.
En az 10 ay "usta" kendinden onceki yazarlar tarafindan hor gorulecek , asagilanacak, yeri gelicek hirpalacak yeri gelecek bakkala gidecek, yeri gelecek bir once ki yazarin elbiselerini giyecek, yeri gelecek sus sen buyugune yanit verme denecek yazardir. Unutma 11. Nesil sozluk biz bir aileyiz.
Hergün kendi kullanıcı altını kendisi açan yazar.
anladığım kadarıyla ingilizce telaffuz dersleri vermeye çalışan yazarımızdır, Allah yardımcısı olsundur.
Açtığı "- nasıl okunur sorunsalı" başlıklarının her birine gece bu saatte bile +20 yazı girildiği için, kıskanılıp topa tutulan yazardır.
Bugünün istatistiklerinde En çok yazı girme kulvarında birinci olmuştur.
Lan deşifre olmaktan bıktım artık. Lanet olsun...
saftirik yazar. çeteyi toplayıp baskın yapacağız. bittin lan...
Kendisi yeni olan bir yazardır. Yılbaşı gecesi üye olup yepisyeni birisidir.

Birisiyle karıştırılmış yazardır.
Daha önce iki erkekle yatmış mıdır bilinmeyen ama sözlükte ilgi çekmek için bu eylemi yapabileceği öngörülen yazar.
benim gibi issiz yazardir.
biri sunu atsin artik vallahi biktim. nesildasim diye soylemiyorum yetti artik.

tanim: twitter veya facebook gibi sitelerde dk'da 15 ustu ustu paylasim yapan sayfalar ve kisiler gibi mubarek
o derece baymistir.
(bkz: #22465279) tamam dikkatleri çektin .
hadi şimdi uyu .