bugün

Biliyorum beni ilerde üzmekten korkuyorsun. Ama şuan çok mu mutluyum sence?
bu kadar üzüldüğüm yetmez, değil mi?
Nasıl bir şerefsizsin sen ya? Aynı şeyi bir başkası da sana yaşatsın. Benim hissettiğimin daha beterini sen hisset.
herkesin o'su burada mı?
ağzına almanı çok isterdim..
seninle olduğum her gün benim için bir ıstırapmış.şimdi o ıstıraptan kurtuldum ve çok mutluyum.hayatımda senin gibi birile geçirdiğim için kendimden tiksiniyorum.allah senin belanı versin.
Ben hiç iyi değilim.
Seni o kadar çok seviyorum ki 4 yıldır unutamadım. Sabah bana yavşayıp ertesi gün o kızla çıkmana inanamıyorum. Neden böyle birşey yaptın? Hayatımı mahvetmene rağmen unutamıyorum. Hala çok seviyorum seni. Ama şuan geri dönsen de affedemem.
gelirken 1 kola 2 cips al akşam film izliyecez.
uyudun mu?
sana ümit vermedim.
Biz burda hizmet yapıyoruz siz terbiyesizlik yapıyonuz.
Git la ülkenin başından.
Lahmacun borcunu öde artık.
seni seviyorum sayıyorum güzelim.
lütfen bana çabuk dönmeni isterim.
Rüyamda o kızla nasıl tanıştığını anlatiyordun herkese. Ulan rüyamda bile rahat yok.
sinan dedeciğim seni çok özledim senin yaptığın o lezzetlimi lezzetli dondurmandan yalamak istiorum seni çok seviyorum yerim seni .
(bkz: düşün ki o bunu okuyor) başlığı var zaten. çöplüğe çevirmeyin buraları.
(bkz: )
görsel
yarramı ye.
Ne salak insanlarsınız amk.

Salak salak aşk tripleri falan.

S*ktirin gidin kitap falan okuyun işsiz o*ospu çocukları.
Naber ulan gavat? Özledin dimi beni? Ölürsün inşallah pişmanlığından çünkü ben senden sonra bir mutluyum bir mutluyum yahu gör öyle mutluyum. Bokuma kadarsın yani ahahah. Hadi bay.
aradan geçen onca yıla rağmen nasıl oluyorda başkalarına neşe dağıtan o yüzün bana halen hüzün dağıtabiliyor?

eksik ve yarım kalan yaşanmamışlıklar mı buna neden yoksa boş kalan odam mı ?

bilemiyorum...
Borcunu odemezsen iste böyle olur pezevenk. Nasil kodum ama?! Adami boyle sikerler sonunda.
Gittikçe güzelleşiyorsun biraz daha git.