bugün

okuduğumda kanımın donmasına sebep olan durum.

ulan kızın annesi babası abisi teyzesi eniştesi daha neler neler.

yuhh ne oldu lan bu ülkeye!

http://www.milliyet.com.t...aile-boyu-gundem-2092014/

eniştesi tecavüz ediyor, teyzesi izliyor.
kaçıp eve geliyor babası arkadaşlarına satıyor annesi izliyor.
abisi ve abisinin arkadaşları tecavüz ediyor.
baba sarkıyor.

aman yarabbim düşmanınım başına verme, kimseyi sapıttırma!

kanım dondu amk!
Okurken midem kalktı, allah belasını versin hepsinin.
Kız da anası da babası da eniştesi ve teyzesi tüm aile olduğu gibi cinni ailesidir. Bunlar iblis ve ailesidir. Tecavüz ve fuhuş bu pisliklerin iştigalleridir. Hiçbir şey yapamıyorlar ise milletin midesini bulandırmak için bu ve benzeri icraatlarla medyaya malzeme olmayı çok severler.

Şekil değiştirerek şehirlerde kalabalık içerisinde yaşarlar.
14 yaşında bir kız sonuçta minicik okula gidecek arkadaşlarıyla oynayacak çok kötü oldum şuan.
Haberi sonuna kadar okudum ve hiçbir şey olmamış gibi baş parmağımı ekranda aşağı doğru kaydırdım, ardından kendi içimde bile hiçbir tepki vermeden bugün girilen diğer entrylere baktım. O kadar tepkisizdim ki durmak zorunda hissettim kendimi.
"Ne oldu lan bana?" dedim içimden. Cevap bulamadım. çünkü aslında olan bana değil insanlığa olmuştu olan.
Böyle tüyler ürpertici bir haber karşısında yorumsuz kalıyorsam ve kalıyorsak, sindirdiğimizden değil alıştığımızdandır. Ve bir gün biz de kaybedersek insanlığımızı işte kıyamet o zaman kopar.

Tanım:Görmeye alıştığımız bir ailedir.
Kanımı donduran olay. Bu saatten sonra ne yorum yapabilirsin ki. Çok yazık, çok...
Ya güzel kardeşim Türkiye islam devleti diye basbas bağrıyorsunuz ya. Versenize cevabını şerri kurallara göre.

işinize gelince mi islam devleti oluyor bu ülke sadece?
Ne ceza versen hafif kalacaktır. Aile dediğin o yaştaki çocuğunu başına bir iş gelmesin diye sokağa göndermeye çekinir. Tedbirlidirler. Yabancılardan gelecek zararlardan sakınır aile çocuğunu. Bunlar aile olamazlar. insan bile olamazlar. Ne ceza versen hafif kalır diyorum ama cezayla uğraşılacağını düşünmüyorum. Ön kapıda yakalayıp arka kapıdan bırakırlar.
Hakimin hiçmi yetkisi yoktur ? Ne demek yani babaya tahliye ?
orospu çocuklarıdır.

ne ailesi?

utanç editi: eksileyenler var, demek ki ülkemizde bu ailelerden çok. babanız sizi mi satıyor mutlusunuz, yoksa çocuklarınızı mı pazarlamaktan mutlusunuz? özelden bilgilendirirseniz biz de ona göre tavır gösteririz.
Aile?
Pezevenk ve sapık bir baba
Olana bitene göz yuman bir anne
Fırsatçı abi
Fırsatçı ve sapık akrabalar
Ve korkak iki kız kardeş.

Genetik sanırım. O kız dahil taranmalı aile. Soyları kesilmeli.

Bunlardan adam çıkmaz.
Sabah sabah insanda huzur bırakmayan aile.

Tecavüz edenin hadım edilmesi taraftarıyım. Hapis, bu tip insanlıktan çıkmışlar için bir nevi ödül benim gözümde.
idamı yasaklayanlara bir kez daha küfretttiren haber. amk goriller bile çocuklarını sakınır, korur. bunlar nedir, nasıl yaratıktır.
Benzin dökülüp yakılması gerekilen ailedir.
infaz edilmelidirler.
nasıl oluyor da böyle insanlar hala yaşıyor anlamıyorum. kadınları geçtim hayvanları bile geçtim kendi ailene o gözle nasıl bakılır.
yavaş yavaş işkence edilerek öldürülmesi gereken sapıklardır. önce çivili sopa ile kemiklerini kırıp, vücutlarını delik deşik edicen. sonra üzerlerine asit dökücen, en sonda parçalara ayırıp yakıcan. hayvanlar bile bunu yapmıyor lan, insandan iğrenç yaratık yokmuş bir kere daha anlamış olduk. ama en üzücü olan ne biliyor musunuz? o şerefsizler muhtemelen serbest bırakılacak, diğerlerinin arasına katılıp nefes almaya yaşamaya devam edecek. bu o.ç lardan önce yargılanması gereken kanunlardır! çünkü ne bu ülkede, ne de başka bir yerde adalet yok.
idamı geri istiyoruz... hemde yağlı urganla da değil daha can acıtıcı şeylerle... kendi kızını satan orospu çocuğu bir ailede hapishanede 5 6 sene domuz gibi bakılıp çıkartılıcaksa temelini sikeyim ben bu memleketin !
idam gelince bunlar hariç herkesi asarlar, muhalif asarlar, yazar asarlar, gazeteci asarlar genede bunlara bir şey yapmazlar yargılayanlarda aynı kafada çünkü. avusturyada bir olay oldu gavur batıda yer yerinden oynadı bizim ahlklı dindar ülkemizdenerdeyse her hafta böyle bir olay oluyor kanıksanıyor.
koca bir hayatı yok etmek bukadar kolay olmamalı ağır bedellerle ödetilmeli hadım, idam, işkence, ne gerekiyorsa..
Bunlara iyi bir meydan dayağı attırıp, herkesin gözü önünde kızdın yağın içine atıcaksın ki onlar gibi şerefsizler bida yapmaya cesaret edemiycek. Hapis böylelerine ödül bence.
Sözlük gereği tanım : kan donduran durumdur.

Kız çocugu o yaşta(ve her yaşta) narin kırılgan şefkate sevgiye muhtaç kızların ilk aşkları babalarıdır derler ve hep öyle biriyle evlenmek istedikleri söylenir. ta ki ilk pezevenkliğini yapana kadar allahım sana yalvarıyorum ne olur bu adamı öldürme sürüm sürüm süründür önce gözleri kör olsun sonra kulakları duymasın sonra tekerlek(siz) sandalye ye muhtaç olsun sonra kolları olmasın boynu dönmesin yediği ve sıçtıgı yer biri solunda biri sağında olsun. 1 ko lboyu mesafede yalnız kalsın ölmesin. 110 yaşına kadar bir parkın karşısında babalarının kızlarını naısl sevdigini görsün ayagı takılıp düşünce nsaıl evhamlandgını izlesin kız babası ne demek onu görsün. ulan gözüm doldu be.

Sizin ben iliğinizi kemiğinizi cibiliyetinizi tohumunuzu sikeyim.

Allahım sonuna kadar okuyamadım ulan nasıl bir babasın sen herşeyden önce sözüm ona seni doğuran ananınmna bacagımı sokup yarım vole atayım. Sen onun kahramanıydın lan kahramanı...