bugün

tam uykuya dalacakken denk geldi. iyi geceler.
sözlüğe yeni dahil olmak eskilerden kalitesiz ve küçük yaşta olduğun, deneyimsiz olduğun anlamına gelmez dediğimdir. kalıpları yıkalım.
Tam vaktidir. Hatta gecikmi$tir.
"yaaa biraz daha ama" diye sitem ettiğim önermedir.
Yıllardır sözlükten uzak kalmamın sebebi bir gafilin sözüdür. Fazla ciddiye almamak gerekir. Nice on birinci nesiller zatı muhteremi cebinden çıkarır.
Sekizinci nesil ama lise kafasında olan bi yazarın önerisidir. Nesille yaşın alakası yoktur belki de ..
uyuyorum şu an ağabeylerim ablalarım çok da şeyapmayın.
ne zaman yatıcağımı sana mı sorucam aslanım.
Bir kadeh rakı daha doldurayım, elimdeki kitabın da son yüz sayfası kaldı.
saat dördü geçirmem, rahat ol!..
5 dakika daha.
Yedinci nesil olarak ben de uyuyacağım. Biriniz sütümü yollayın.
görsel
eski nesiller toplanmış yatağa götürülüyor. mışıl mışıl uyuyacak büyüyecekler inşallah.
Gelmiş olan vakittir. Hadi sütünü içen yatsın. Evet.
Gelmiş olan vakittir. Yataklara. Evet.
Söyleyin (bkz: uyusaydimuyurdum) sütümü hazırlasın. Anca öyle giderim, yoksa gece daha körpe.
Zamanı gelmiştir. Hadi çocuklar liseliler herkes yataklara. Evet.
Gelmiş ve geçmiş olan saattir. Yatın zıbarın çocuklar. Evet.
Çoktan geçmiş olan vakittir. Hadi cocuklar yarın bayram. Erken kalkın çocuklar. Yatın lan bre gafiller. Evet.
Gelen vakittir. Hadi bebeler yataklara. Ayakta dolanan olursa ayaklarınızı Kırarım. Evet.
Zamanı gelmiştir. Bre gafiller yatın. Evet.
Saat 24 te gelendir. Herkes yoklama verip yatağa hadi. Evet.
gecenin başlaması ile beraber gelen bir vakittir. hadi çocuklar, uykuya. evet.
11. nesilim. işimde gücümdeyim. bunu yazan arkadaş haklı. yarına mesai var çünkü. önceki nesiiler gibi lise öğrencisi değilimki öğlene kadar okulu kırayım.
zamanı çoktan geçmiştir. ama gafiller hala uyumuyorlar. bre gafiller, gözlerinizi kapatın. evet.
Gelmiş olan saattir. Hadi çocuklar yataklara. Bre gafiller fermanım budur. Evet.