bugün

simsiyah görüntüsü ve güneşsizlikten ölü beyazına dönmüşteni ile bi gothic yaşam tarzını benimsemiş tipi andıran kişi örnegidir.
(bkz: bülent ersoy)**
Arabic doom-gothic metal bir gruba üye olması muhtemel hatundur.
tiksinç hatundur.

edit: deneyimle sabittir.
islamik death dinliyor olabilir,
bastırılmıs duygularını dısa vuramadıgı icin sado erotik black metal dinliyor ama bunu belli etmemek icin çarşafla geziyor olabilir. nerden bilebilirizki çarşafın altında fethiş deri pantolon ceket takım olmadıgını belki öyle giyiniyordur dısı seni ici beni yakar hesabı
atmosferik tabanlı alternatif hiper aktif black metal dinliyor ve bunu kimseye caktırmıyor da olabilir, kendine gothic süsü vermiştir belki.

kesin bir sey diyemeyiz diye düşünüyorum o yüzden.
çarşafından dolayı suratını göremediğimizden bu verilere nereden ulaştığımızı bana merak ettiren hatun.

ninjadır o ninja.
korku filminden fırlamış görünümlü kişi olması muhtemeldir! çarşafının altından kulaklarına ulaşan mp3 playerdan yükselen tuhaf seslerle, varlığını, sonsuza kadar bilinçaltınıza işleyecek biridir!

(bkz: karanlıkta görsem kekeme olurum)
belki burzum fanıdır ve etrafta 'abimi öldürdünüz amua goyum' diye dolasan mayhem fanlarından gizlenmek icin çarşaflı kadın kostümüyle dolasıyordur. bu da bir ihtimal.
çarşafa girmiş vampiralle olabiler.
(bkz: müslüman vampir)
Gece görsem haşhaşimler geri döndü diye yola sıçmama neden olacak kişidir. hele ki böyle biriyle sevişmek düşünülemez çarşafın altından ne çıkacağı bile belirsiz.