bugün

psikiyatristler tarafından çocuklukta yaşananların etkisi olarak görülmektedir.

her ne kadar bastırmak için çok çaba sarf etse de, bu satırların yazarı da söz konusu grubun içinde bir yerlerde.
öncelikle:

(bkz: odepus kompleksi)

aslında sadece sevişmek konusunda değil, her konuda en doğru tercihtir:

nazları niyazları yoktur.
özel günleri unutmanızı -hatta hatırlamamanızı- önemsemezler.
zaman sorunları yoktur.
büyük komplekslerinin hepsini aşmışlardır.
hasislik edip, hiç bir şeylerini kıskanmazlar.
iki lafınızdan üçünün "seni seviyorum" olmasına gerek yoktur.
bayağı bayağı kafa barıştırırsınız.
sağlam içerler.
son olarak:

(bkz: aa bu benim lan) *
tripten bıkmış, yaşı 20 küsür olupta 14 yaşında isyan eden tiplerden bıkmış erkektir. candır o yoldaşımdır.
beni anlatan başlık.

bizim karşı dairede nigar k.(82) oturmaktadır. çok güzel pasta börek yapıyor, öğrencisin evladım ye diyor.

ellerinden öperim beni buradan okuyorsa.

canım benim. aynı zaman diliminde yaşıt olup rastlaşsaydık valla kaçırırdım seni.

sırf hamaratlığından. saygılar nigar k.
olgun kadın seven erkektir.

hele bir de siyah ince parlak külotlu çorap giyiyorsa aşık olunur..
Olgun kadın sever.

Amk nickimden sonra herkes olguncu çıktı.

Çok yapmacık duruyorsunuz, söyleyeyim.
25 lik bir erkeğin gözünden değerlendirecek olursam ikiye ayrılır olgunlar
bir 28-35 ikincisi ise 40 lıklar.
40 lıklardan başlıyacak olursak bunlar sizi yatakta tembelleştirebilirler.ama fiziksel olarak cazibeleri pek yok ilkbaşlarda oyun yetenekleri göz doldurur ama sonra sıkılırsın hatta utanmazsan bi süre sonra ulan liselimi ayarlasam dersin.

28-35 likler ideal diyorum çünkü bunla aşk da güzel yaşanır sevişme ve tutkuda fazlasıyla yaşanır hatta ergen gibi yollarda yiyişebilir ve cinselliği ayine dönüştürebilirsiniz.

ortak noktalar:
tecrübe,muhabbet,paran yoksa problem yok yemek falan ısmarlarlar hizmette kusur yok.kısacası eğer beyniniz varsa ve yakışıklıysanız üniverste yıllarında güzel bir tercih olacaktır.derslere konsantre olmanızda acayip yardımcılar birde baskı falanda yok he.
not1:ilerde iş güç sahibi olunca vaktinde oldugundan gençlere yöneleceksiniz.
işini bilen erkektir.
afedersininz türk kızının kezoluktan yavaş yavaş kurtulmaya başladığı yaş olan 27+ kadınlardan hoşlanıyorum.tam bir kezosavarım olgunseverim.
olgunluk daha iyidir. belli bir olgunluğa gelmiş kadın daha iyidir. o yüzden birlikteliğini bunlardan yana kullanmak daha iyi bir durumdur.
olgun kadından hoşlanan diyor panpa olgun kız bu işin neresinde?

16-24 yaş arası kulvarın atarlarından yorulmuş olgunluğa tapmış aklını başına almış erkektir.
24luk bir erkegin gozunden evet ben de onlardan biriyim dedigim erkektir.iliskilerim gecelik,uzun sureli yasca buyuk kadinlarla oldu hep. 30,35,38,bir gece 42,27,28. 45yasinda olup da isteyen oldu vakit bulamadik.

sonradan gelen edit : bu entrymi beğenen arkadaş eğer hedef kitleden ise çekinmeyip mesaj atabilir.
Aklı fikri olgunsa kabul edilesi kadındır.
Zamanını mıymıntı, aptal kızlara ayırmak yerine gerçek bir kadına ayırıp erkekliğini hisseden erkektir.
Koşmayın lan kezoların peşinden, Sürtünme yoluyla sahte aşklar yaşamayın...
Kaç defa kendimden büyük kadınla aşk yaşadım hiç pişman olmadım, bende bu gruba dahilim.
Benim de dahil olduğum erkek grubudur.
(bkz: milf)
(bkz: mature)
(bkz: yağmur atacan) *
(bkz: songül karlı sütyensiz)
(bkz: arif in manchester a attığı gol)

(bkz: bu entry sadece bkz dan oluşmaktadır)
Ağzının tadını bilen erkektir. Bir de beyaz tenli, gözlüklü elleri tertemizse yeme de yanın da yat.
zeki ve hoş sohbet kadınlar oldukları için vazgeçilmez oluyorlar. özellikle 35-45li yaşlarda tadına doyulmaz oluyorlar.
hayat tecrübeleri sözlerine yansıyor. karakteri de güzelse vazgeçilmez oluyorlar.

bir çok kişinin algıladığı gibi cinsellikten söz etmiyorum . ahlak ve terbiye çerçevesinde de bu ilişki yürütülebiliyor. yani masumca flört edilebiliyor.

böyle bir aşkın tadını alan erkek yaşıtlarında ve yaşça küçüklerinde mutluluğu bulamıyor.

kendimden biliyorum.
Pinus abaza sınıfına girdiğini düşünüyorum.
(bkz: jigolo)
olgun kadın dendiğinde ibnelerin aklına ilk gelen apartmandaki evli kadın, mahalledeki çocuklu dul kadın, yada akraba üyelerinden yengesi geliyor biliyorum. ibnesiniz .benim bahsettiğim ilişkisi olmayan özgür, genç ruhlu ,bakımlı kadınlar.

(bkz: #28282533)
(bkz: sadece olgun kizlar yazsin)
18 ile 29 yaş aralığındaki erkektir.

30 dan sonra gözler çıtırlardan başkasını görmüyor.

deneyim konuşuyor.
Galiba artık benim.. Aklı başında olsun başımın üstünde yeri var...
Olgun olmakla ciddi olmak arasindaki farki bilmeyen kizlar, olgunum havası vermeye çalışıyor, yemezler.
Yerine gore davranmaktan bahsediyoruz, bu kadınlar her daim el ustundedir.
(bkz: ooo milf alırım bir dal)