bugün

Yıkılan türk devletlerini incelediğimizde, devlet makamlarında bozulmaların başlaması, ardından ekonomik çöküntü devamında da halkın ağır vergiler altında ezilmesiyle beraber işgal kuvvetleri hep türk vatanına girmişlerdir.

Şu satırların benzerlerini hep tarih kitaplarından okuduk, son adım harici her şey hazır.

Bir sabah uyanıp bir yandan yunanistan, diğer yandan suriye, içimizde de şerefsiz pkklıların saldırılarını görürsek hiç şaşırmam.
bunun için öncesinde bir iç savaş gerekir. şakkadanak olmaz. insanlar birbirinden nefret etmeli ve yeterli düzeyde ölümler gerçekleşmeli. bu şartlarda akp, iç anadolu'da küçük bir şeriat hilafet sultanlığı karşılığında bütün ülkeyi işgalcilere kolayca bırakır, bol bol namaz kılıp ibadet ederek cennete giderler.
(bkz: geçen yine red alert oynuyorum)

3. dünya savaşının patlak vermesine sebep olur.
zaten işgal altındayız ........

anlayana......

" ol mahiler derya içredir , deryayı bilmezler ".

" ol gabiler , işgal altındadır , işgali bilmezler " .
bi kere islam ülkesiyiz islam dünyası ayağa kalkar cart curt onları geçeceksin. ayağa kalkacaksa bile kalkmasın amk. araptan gelecek hayır gelmez olsun. ha bu arada biz islam ülkesi değiliz burası türk milletinin kurduğu laik bir cumhuriyet.
olması zor görünse de dünyanın bir yerlerinde birileri bu senaryoları konuşuyor.

biz sözlükte konuşmaya çalışsak hemen vay işte counter oynuyor,red alert oynuyor muamelesi görüyoruz.

abicim daha dibindeki yunanistanlı lider egeyi, istanbulu, karadenizi isteyeli çok olmadı.

ermeni cumhurbaşkanı karabağ'ı biz aldık, ağrı'yı da siz alın diyor gençlerine.

biz ne yapıyoruz?

bu tür şeylere gülüyoruz. nerden geliyor bu özgüven anlamıyorum.

ha diyeceksiniz ki zaten askeri çevreler bunları konuşuyordur, değişik planları vardır. sen saçmalamasan da olur. haklısın. ben kendi çapımda burda saçmalıyorum, ama en azından bu konulara kafa yoruyorum ve benim gibi kişileri de okumak istiyorum. bundan da ayrı bir zevk alıyorum.
olmayacak olaydır, çünkü yeni taktik böl ve ele geçir olan iç savaş çıkarmaktır ki çokta uzakta değildir,
dinciler ve laikler*
türk kürt kavgaları
gibi sebeplerden ötürü uzakta değildir. halk bilinçlenip türkiye nin durumuna kuş bakışı bir gözden geçirse anlayacaktır fakat bizim millet yumurta kapıya dayanmadan anlayamayacaktır.
iç savaş dışında Bi bok yapamazlar evet en tehlikelisi içerideki dinci it sürüsü halife askeri diye ingiliz yunan askerine kucak açar bu oçler.
Çok ciddi, cesur ve güçlü bir direnişle karşılaşacak girişim. Tarihe bakarsak Türk’ ün kendisine zincir vurana karşı çok sert ve acımasız olduğunu görebiliriz. Sonradan uyarmadı demesinler.
(bkz: suriye)
birincisi anlamsız ve çok gereksiz bir durum. fiziksel olarak bir işgale ihtiyaç yok, işgalci olabilecekler tarafından.
olası işgalci rusya, avrupa ve amerika kesinlikle izin vermez.
olası işgalci amerika, rusya kesinlikle izin vermez, gücü tam yetmesede, türkiyeyle ortaklığı amerikan güçlerine karşı eşitliği sağlar.
avrupa birliği işgali, gene ruslar izin vermez, zaten avrupanın bu şekilde davranması olası değil, ekonomik savaşta çok güçlüler.
yunan ya da ermeni lafı sadece komik olur, onlar çok fazla tüy siklet.

gerçek durum ise zaten istedikleri her şeyi yapan bir dünya lideri var, etimizden sütümüzden fazlasıyla faydalanıyorlar. gereksiz bir durum bugünün şartlarında.
He kolaydı.
ilk is olarak dogudaki sicanlardan baslar pesinden batidaki uzantilarini imha ederiz.guzel ulkem ekmegini suyunu kullanipda hain bulundurmayi asla haketmiyor.
konuyla ilgili kitaplar vardır.
(bkz: metal fırtına)
bu yöntemler eskide kaldı. şu sıralar halki ikiye bölmek mosa.