bugün

zor anlarda yaşamak isteyenlerin bilmesi gerekenlerdir.

örneğin, şuan indirimde olan AR-15 A2 silahını "gun shop"lardan sipariş verebilirler. üstelik sadece 891.00 dolara.

meraklı arkadaşlara sipariş adresini vereyim;

http://www.budsgunshop.co...nfo.php/products_id/13235
öncelikle şahsi önerim
(bkz: bireysel silahlanma)

bu ülkenin mecliste söz sahibi olan bir siyasi partisinin lideri böyle dedi çünkü. o dedi diye mi yapalım? hayır. onun gibiler mecliste olduğu için yapalım.

düşünsenize son günlerde olanları.

canlı bombayı övenlere, canlı bombayla saldıranları kınayanlar, ellerinde silahlarla polise saldırıyor cenaze karşılıyor.
ülkenin her santimetre karesinde yanlışı düzeltmek için yanlışlar yapılıyor.
meclise girmek için kırk takla atanlar, barış sözü verenler şimdi silahlarını ellerine almış siz barıştan anlamazsınız diyorlar.

hep gençler öldürülüyor.
hep çocuklar öldürülüyor.
bir kısmımıza oh olsun dedirtilirken, bir kısmımıza intikam yeminleri ettiriliyor.

ölenler için öldürmek devam ettikçe size bazı çevrelerce yakıştırılan yafta yüzünden öldürülenlerden olabilirsiniz.

ya da yanlış zamanda yanlış yerde olduğunuz için hiç bilmediğiniz tanımadığınız insanlarca hiçbir sebep yokken öldürülme ihtimaliniz var.

insanlar o kadar cahil ki. çok kolay yönlendirilebiliyorlar. böyle bir durumda devletin koruma gücü ciddi anlamda eksiliyor. zira kendi polisinin bile yeterli eğitim aldığından şüpheliyim.

Allah'a inanan birisi olarak bu zor zamanların atlatılması için, dua etmenin gerektiğine inanıyorum.
çünkü medyada yansıtılandan daha ciddi tehlikeler mevcut. Allah sonumuzu hayreylesin.
Meclis binasının basılıp bütün politikacıların ölmesiyle savaşın bitmesini sağlamaktır en iyisi. Savaşı yaratan politikacılardır, bırakalım onlar ölsün.
Rambo bıÇağım, Çeşit Çeşit sallama, kelebeklerim, beyzbol sopam , levyem , biber gazım ve 1 kurusıkı 1 ruhsatlı 14lümle hazırım.
adım adım iç savaşa gittiğimiz gerçeğinden yola çıkılarak alınması gereken önlemler, yapılması gereken bir şeyler mutlaka vardır. sanırım eve yiyecek içecek stoğu yapmak, kapıyı pencereyi demir yaptırmak elzemdir. yoksa bizi ne ışid dinler, ne pkk... kimseye yaranamayız, yakında fener-galatasaray diye de millet birbirini katletse şaşırmam.
(bkz: out of stock).
hakkaten ucuzmuş lan. 925$ last price diyor.

valla şuan smith wesson combat bıçağım var en orijinalinden ama silah almak şart tabi. pederin winchester dürbünlü sniperını muhtemelen kendisi kullanır. beretta'yı abim alsa, biz çakıyla dolaşacağız amk.

kankamla okçuluk kursuna gidecek, geceleri sessiz sedasız kürt indirecektik o planı da gerçekleştiremedik ya la.
Kürt olmayanlar ve özellikle istanbul ve izmir'de yaşayanlar için Güvenli bir yere çekilmek ve normal hayata devam etmek. Memleketin askeri polisi ortadoğu sıçanlarını rahat ezer merak etmeyin. Hani şu ku klux klan tarzı kıyafetlerle yürüyüş yapan mazdekçiler ya da hani böyle poşu ile falan dolaşan ydgh denen salak sürüleri zaten fişlidir. Olası bir iç savaşta kürtlerden kimlerin silaha sarılacağını devlet çok iyi biliyor merak etmeyin. Siz kendi güvenliğinizi alın gerisine karışmayın.
(bkz: olası bir iç savaşta yapılacaklar/#28595117)
hewal silkmek.