bugün

güzel görünmek içindir.
biz erkekler aynaya bakmadan liseye gittik mi hiç ? ben gitmedim şahsen.

düzenleme : eksileyen arkadaşın 1 günlüğüne cinsiyet değiştirip kızları anlamasını diliyorum. yoksa önceden öyle miydin ? dönme misin,o günleri mi özledin.
güzel gözükmektir. ama cildine yazık eder. sonra şarkıcı izel gibi delik deşik olur. yapmasın bence. zaten bi süre sonra o sivilceler falan gidiyormuş, üniversitede yapsın eğer çok istiyorsa. kaldı ki derslerine de mani olur bence kozmetik ürün olduğu için orası burası kaşınır durur, veya makyajım bozuldu mu diye düşünürken derse yoğunlaşamayabilir.
okula giderken saçına bi kilo jöle süren erkekle aynıdır.
kızdan kıza değişir. kimisi sevgilisi için yapıyodur, kimisi sevgili edinmek için yapıyodur, kimisi iyi hissetmek için yapıyodur. kişilikle bağdaştırlıcabilicek türden bişey değildir.
diğer kızlardan bir adım önde olmak istemesidir..
Okula neden gittiğini hala anlayamamış,çoğunlukla kendisini birilerine beğendirmeye çalışan kızlardır.Bu kızlar aynı zamanda eteğini içten kıvırır ve süper mini haline getirir,saçlarını açar ve etrafa seksi seksi bakmaya çalışırlar...Ve bu kızları elde etmek çook kolaydr.
küresel ısınmayı arttırmak, iran'ın nükleer denemelerini desteklemek ve bu ülkeyi bölmek gibi pek çok art niyetli amacı olabilir. görüldüğü anda yüzü ıslak mendille temizlenmelidir ki dünya kurtulsun.
mutlaka gözüne kestirdiği çocuk için yapmıştır.
(bkz: ben makyajlı halimle güzelim)
bir kız sebepsiz yere makyaj yapabilir, yapar. bu gerek okula giderken olur, gerekse işe giderken. makyaj yapması gittiği yerde "obaaa eller havaya!" şeklinde dolaşacağı anlamına gelmez. yok, çok çabalıyorum ama nasıl bu kadar mankafa olabiliyor insan anlayamıyorum.

kız dediğin makyaj yapar arkadaş. nereden olursa olsun, kim olursa olsun yapar.
Sahte güzelliğe gerek yok burda biz bizeyiz.Duyar kasar gibi bazı arkadaşlar yapsın yapsın diye hönkürüyor.Seninde ruhun ayrı bir cıbıldak.