bugün

dayatmacı zihniyetin genç temiz zihinlere görsel olarak mecburi sevdirme yöntemleridir.daha özgür bir demokrasi için şarttır.
Geçmişinden utanan bir iktidarın zor da olsa unutturmaya çalıştığı ulu önder büyük kişilik gazi mustafa kemal'e yapılan saygısızlıktır.
not: siz resmi kaldırsanız da biz çocukların gönlüne işlemesini biliriz.
o kitapları okuyabilmemizi sağlayan insana yapılan hakarettir , kalmalıdır azdır bile.
(bkz: saçmalık)

not: atatürk'ü sevmek değil saygı göstermek zorundasınız. yapmayacak olanlar sağdan sağdan boşaltsın. kalabalık etmeyin ülkede.
anlamıyorum ki kardeşim ne yaptı bu adam size bu kadar kazık mı batırdı ne bu nefret?hayatlarında görmedikleri insandan nefret ediyorlar.Ulan cahil cühella takımı ülkenin sonu sizin gibi kansızlar yüzünden geliyor.Sizin bu bağnaz yobaz şeriatçi görüşleriniz herşeyi mahvediyor.siz kimsinizde koskoca atatürk e dil uzatıyorsunuz ha? ne başardınız bugüne kadar? kimin için herşeyinizi ortaya koydunuz korkaklar! bütün sabrımla bekliyorum iç savaş olmasını.şeriatçilerle laiklerin savaşmasını.o günü sabırla bekliyorum.o gün gelicek ve yanımda götürebildiğim kadar şeriatçi yobazı götürücem.sizden başka türlü kurtulmanın yolu kalmadı.ya siz yok olucaksınız ya biz.saatli bombanın pimi çekildi.yaşasın kemalizm.bu ülkeyi kimseye harcatmayacağız!
Cocugumu okuldan alirim icim cok rahat bir sekilde böyle bir durum oldugu zaman ve gayet samimiyim.
demekrosıyi bize getiren ulu öndeimizin resmi kaldırılarak mı demekrosi sağlanacak bu sağlıklı insan zihniyeti olamaz.ve böyle birşeyi kimse gerçekleştiremez.
Ülkesini bağımsız ve cumhuriyetle yönetilen bir yer yapan liderini sevmeyen genç okumasın zaten o kitapları !
atamızı haketmeyen insanların yaşadığı bir ülkede yaşadığımız gerçeğini gözümüze sokan anlamsız arzu.
biz ve atamızın fikirlerini taşıyan zihinlerimiz özgürlüklerini muhafaza ettiği sürece atamızın aziz hatırasına uzanan elleri kırmaya devam edeceğiz.
ülkenin geliştiğinin göstergesi olabilir. Genelde 3. dünya ülkelerinde her yere aynı kişinin resmi konulur. Atatürk'ün bir sözünü koysalar anlarım da resmini ve heykelini bir türlü anlamadım.
yorumsuzdur. bu kadar aptal bir fikir üzerine yazı yazılamayacak olaydır.
kalbi yerinden sökülmüş bireylerin yetişmesiyle eşdeğerdir.
yapılmaması gereken.size kalsa hayatınızdan sileceksiniz, hiç mi saygınız yok.
cehaletin en büyük göstergesidir. diğer devlet adamlarının bile saygı duyup, örnek aldığı bir insana bu yapılıyorsa vay halimize.
böyle deli saçması laflar söyleyip, ülkeyi babasının malı zannedenlere sevmeyen bu ülkeden gider laflarını söyleten zihniyete de sövülmesi gerektigini belirten söz. ayrıca bu ülkeyi babasının malı sananlar bu işler öle kolay degil, yok öle ya sev ya terk et.
Kim'li kore'den, mao'lu çinden farkımız olduğunu kanıtlayacak durumdur.
coğrafya 4. sınıf kitabına ismail yk nin resmini basan yetkilinin götü yemez o resmi kaldırmaya.
niye kaldırmak istediklerini anlıyamadığım olay afedersiniz götünüzemi batıyor.yok zorla sevdirmekmiş yok daha özgür bir demokrasi için şartmış illa özgür bir demokrasi için bir şey yapmak istiyosanız yapılacak çok şeyler var.
tarihinde altın sayfalara sahip insanları hazmedemeyen bir kesimin ayıbıdır.
Terbiyesizliktir. aslında yanıt bile verilmemesi gerekir. insan gibi yaşamanı sağlayan önderimize yapılmaya çalışılan saygısızlıktır alçaklıktır.
bir troll olarak evet diyeceğimiz önerme.
(bkz: çöp)
Onun yerine Tayyip Erdoğan abiniz kendi resmini koyup altına gençliğe mektup yaZdıracakmış (bkz: Tövbe Bismillah essah mi ki)
yapılırsa şaşırtmaz. bunca rezillikten sonra.
Resmi oluyorsa olsun lakin tek bir kişi hoş değil bence. Ya hep ya hiç derim ben. Bir çağ kapatıp bir çağı açan fatih sultan mehmet gibi önemli isimlerin de resmi en azından sözü olmalı.
çocuklar sakal çizdikleri için binbir türlü şekillere sokuyorlar.kaldırılmamalı belkide ama kitaplar bedava olmamalı.çünkü çocuklar bedava olduğu için kitapların malesef kıymetini bilmiyorlar.