bugün

bakıyorum da seviştiğim kadınlara ve sözlüklere, yazık ya...

bu adamın kirliye attığı donunu bile yalayarak temizleyecek hayran kitlesi oluşmuş. ''okan çok akıllı. '', '' herşeyi o biliyor. '' ''müthiş bilgili. '' vs vs diye savunan gençliği görünce, üzülüyorum.

halbuki bu adam boş lan. bildiğin trişka...

vizyonum, vizyonumuz diye birşeyler zırvalıyor ama aydın doğan ne derse onu yapıyor. bildiğin patron şakşakcısı modeli.

programına bakıyorum, ne konular ne de konuklar ipe sapa gelir cinsten değil. buna rağmen izleyen kesime de acıyorum.

hatta sırf okan'ı izleyecek diye sevişmeye gelmeyen kız arkadaşlarımıda....
(bkz: kızım sana söylüyorum gelinim sen anla)
okan bayülgenin genç kesimi eğlendirmesi diye bir şey söz konusu.

kimse kimseye zorla televizyon izlettirmiyor gecenin bu saatinde.

adamın kendine güveni tam ve başarılı. çekememezlik kanımızda var sanırım.

(bkz: troll başlıklarına cevap vermek)

peh peh!
moron sınırının çok altında olan gençliğin daha da aşağı inemeyeceğini düşündüğümüzde yanlış bir tespit.

senin insanların yemekteyiz, var mısın yok musun gibi programlara deli gibi bağlanıyorsa okan'ın yaptığı bu insanlara çok bile!

patron yalakalığına gelince bu adam tarafsızım iddiasında bulunmadı. birkaç kez de bunu itiraf etmişti. esra ceyhan ile ilgili şeyler söylerken laf arasında çok kez geçirdi.
boş vakit geçirmekten daha vahim bir durumdur.

harbiden izlenirlik açısından insanlara birşey vermiyor.boş bilgiler...
okan bayülgen de boşsa kim doludur acaba. ufacık beyninizin algılayamayacağı kadar büyük konulardan bahseder o adam ve asla hiçbir çıkarı yoktur dememe sebep olan uyuz cümle.
isteyen moranlaşır ama her pazartesi o küçük beyinlerin almayacağı konuları işleyen de bu adamdır ki bu güne kadar hiç bir programcı türkiyede ki çocuk istismarına özellikle de bunun genellikle ensest oluşuna 4 saat ayırıp bu konunun detayına ve acı gerçeğine inme cesareti gösterememiştir ondan başka. yorulmasın kimse, okan bayülgene gelene kadar bu ülkede öyle boş adamlar var ki...
(bkz: o sizin guzelliginiz)
sevişememesinin faturasını okan bayülgen'e kesen yazar tespiti.

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)