bugün

ülkede spor deyince akla sadece futbolun gelmesiyle ilişkilidir. niye formula 1 severleri ya da dağcıları ti ye almıyor?
okan bayülgen'in kaşındığının göstergesidir. sonra şahıslara beste yapılıp, arada da 2-3 tane sövülünce, " vay efendim ahlaksızlar, düzenbazlar. " diye agresifleşiyorlar. sen milyonlarla taşak geçmeye çalışırsan o milyonarlın içinden 100-200 tanesi çıkar, zokayı yerleştirir sana.
marjinalim havasındadır o. ondandır bu davranışları. kendi haline bırakın rock müzik dinleyerek, saç sakal tarz yapıp ayrı bir çizgide olduğunu sansın o.

(bkz: okan bayülgen akıllı olsun akıllı)

edit: rock müziği severlere lafım yok tabii.
futbolseverler futbol seyrederken nasıl göründüklerini bilmediklerinden anlayamazlar.
sadece okan bayülgen in futbol severleri tiye almasıdır. bu onun işidir.tiye alır tiye verir.okan bayülgeni sizde tiye alabilirsiniz.

(bkz: futbol severlerin okan bayülgeni tiye alması)
fikir güzel ama uygulama kötü.

okan bayülgen'in futbol severleri tiye alması hakkıdır. ben de okan bayülgen'i tiye alabilirim. bu da benim hakkım. hakkıdır hakka tapan... öeh.

asıl olay şu ki okan'ın ve benzer birçok insanın futbol severleri küçümsemesi alay edilecek bir şey. lakin yeri uygun kaçmamış. dostum burada okan'ı eleştiremezsin anladın mı ha?
kendisine bir programında konuk ettiği ertem şener bu konu ile ilgili fena ayar vermiştir.
''okan bayülgen'in popüler olanı eleştirerek prim yaptığını anlamayan mı kaldı ayol?''

esra-ceyda ' 2010