bugün

okan bayülgenin ekranları kalitesi anlaşılmaz olan muhteremlere bırakması ardından, değerinin daha iyi anlaşılıp, özlenmesidir. umudum var hala, bir gün dönüp gelecektir. *
bir sürü boş ve yalaka herifleri gördükÇe televizyonda Çoğu kişinin iÇinde bulunduğu durumdur.
aşırı yapıldığında ''faşist'' olmanıza sebep olabilir.
aman diyeyim.
GerÇek ve samimi muhabbet izleme duygusunu özlemişliktir.
özlenecek başka adam bulamamak demektir.
eski programlarında seyircilerle makara yapmasını saymazsak son yaptığı 4lü programları gerçekten güzeldi ve o haliyle dönüş yapar umarım eğlenceliydi.
her akşam ben yapmadım eşim yaptı, rep, dans, tuğla kırma gibi yeteneksiz programları gördükçe içime daha çok işleyen durum. hadise, acun, hülya görmekten beynimin içi kazındı lan! ne boş muhabbetler var. o adamı özledik gerçekten, soğuk kış günlerimizin esas oğlanı seni. gel artık!
tatlı dillim
güler yüzlüm
ey caylan gozlüm
gönlüm hep seni arıyor neredesin sen. *
er ryan'ı kurtarmak gibidir. zordur. ah ah.
milletin bir tarafını yalamadığı için hep özleyeceğiz.
özgün, doğal, beyniyle düşünen birisi. böylelerini bizim ekranlarda bulmak zor. zor olduğundan haliyle okan özleniyor. ben bu yüzden özlüyorum.
dön reiz dön özledik !
rüyalarımıza giren acun ve ılıcalıgil'lerden sonra her gün içimi sızlatan gerçek.
Eleştirenler, anlamayanlar olsa da, bazı ınsanların anlamsızca yasadıgı durumdur.(misal ben)
okan evet ukala, bazen kaba vs vs belkı ama televızyondan haksız yere trılyon kazanan sıfır zekaya,
yetenege sahıp yavşaklardan degıl hiç degilse!

Onu da, laf sokmalarını da, artislıklıkerını de, dobralıgını da, adam gıbı programlarını da cok özlüyorum..
(çocugu olan ısını gucunu askıya alıyor arkadas! Cem yılmaz, adele derken uyuz olmaya başladım!)
cumartesi akşamları hissedilir.
Geçen sene haftada 5 gün kendisini izlemeye alışıp, bu sene ekranda görememek bir özlem doğurdu haliyle. Geçen sene ne güzel programlar yapıyordu, çok özledim.