1. 1.
  mhp lideri devlet bahçelinin demecidir.

  kaynak: http://www.ensonhaber.com...ikarilsin-2012-09-19.html

  birlik ve bütünlüğün tam zamanıdır.
  5 -1 ... milyoner
 2. 2.
  sonuna kadar haklı bir istektir. devlet kontrolünü kaybetmiş ve basiretsiz bir duruma düşmüştür.
  1 -1 ... himmet abey
 3. 3.
  artık yapılması zaruri olan eylemdir.vatan elden gidiyor kimsenin birşey yaptığı yok.daha ne kadar haber kanallarında son dakika yazılarının altında yer alan şehit haberlerini göreceğiz?
  2 ... sonsarkiyicalkemanci
 4. 4.
  hey yavrum bak hele sen bahçeliye. aşka geldi heral. bu zamana kadar neredeydin beyim. ağzına vurma lafı hiç yakışmıyor biliyor musun? *

  edit: vay amk düne kadar bu adam pasif ulan diyen siz değil miydiniz? ne oldu lan alayınızla yaptığımız kavgalara, hani bu adam öyle keskin sert açıklamalar yapamazdı? hani türkeş in tırnağı olamazdı? iyi iyi kenetlenin bence, tutun böyle birbirinizi. adama da sahip çıkın lan herif dünyasını verdi mhp ye.
  2 -11 ... koministimam
 5. 5.
  her zaman ki gibi mhp'den gelen haklı bir önermedir. zira her gelen önerme gibi iktidar partisinin pek umursamayacağı kesidir.
  2 ... lord lokhraed
 6. 6.
  eğer her gün şehit veriyor ve bunu engelleyemiyor, daha kötüsü engellemek adına hiçbir şey yapmıyorsan haklı bir öneridir.
  3 ... kurt baltasi
 7. 7.
  oha lan kandil vurulsun diye okuduğum bahçeli demeci.

  haksız da bulmuyorum kendilerini.
  3 ... oflu hoca
 8. 8.
  (bkz: türk halkı mhp yi mecburen iktidar yapacak)
  5 -1 ... sonsarkiyicalkemanci
 9. 9.
  Teröre karşı tek çözümdür. Başka Türlü çözümlerden bahsedenler bilinmelidir ki terörden nemalananlardır. Bir bölgede son aylarda yüzlerce asker şehit olmuş yüzlerce de yaralı varsa, yollar kesiliyor haraç alınıyor insanlar kaçılıyorsa orada olağan üstü hal olmadığını iddia etmek ve istanbul ile ankara ile samsun ile aynı kategoride yönetmeye çalışmak olsa olsa devletin egemenliğinin orada zayıflamasını istemekle alakalıdır.
  2 ... selim pusat
 10. 10.
  ne yazıkki tıpkı erdoğan gibi kılıçdaroğlu ve bahçeli de aynı şeyleri tekrar edip duruyorlar her artan terör olayından sonra..ama devlet bahçelinin yine de yapabilecek çok şeyi var..artık bir an önce pasifize ettiği ülkücü gençliği sokaklara dökmeli,dev katılımlı hükümet ve pkk karşıtı mitingler düzenlemelidir.eğer 2 3 milyon ülkücü hadi bilemedin 1 milyon olsun aynı anda ankara sokaklarında dolaşırsa hükümetin yıkılmasına ramak kalmış demektir..hatta diğer parti tabanlarından gelecek katılımlarla belki cumhuriyet mitinglerinden bile daha kalabalık ve güçlü bir kitle ankarayı sallayabilir..tek kurtuluş artık birilerinin olaya el attığını bilip hükümetin zorla da olsa terörle mücadeleye mecbur hale getirilmesidir..bahçelinin mhp'ye verdiği en büyük zararlardan biri belki de ülkücü tabanı pasifleştirip sokaklara dökmemesidir..belki kendi açısından haklı ülkeyi karıştırıp eski günlerine sokmak istemiyor ama artık başka şans kalmadı.. ülke karışmaz kendine getirilmezse elin abdlisi pkk ayağıyla türkiyeyi hizaya getirecektir.
  1 ... narsist prens