bugün

görünce birden bedenim soğudu.
facebook sitesinde açılmış ve yaklaşık 400 küsür kişiyi barındıran bir topluluk.

bilgilendirme bölümünde ismail türüt'ün bir şarkısının sözlerini yazmışlar.
ardından da;

"bizim yaptığımız suçu ve şuçluyu övmek!"
"değil."

yazmışlar. yazıklar olsun, lanetler olsun diyorum.
ömürceklenmiş beyinlerinize 50 bira içtikten sonra çişimi yapmak istiyorum.

kafanızın içinde beyin kıvrımları yok, beyin değil o, bağırsak.
iğrençsiniz.

link mi;
http://www.facebook.com/group.php?gid=6914731218
iğrenç bir facebook grubu.

bir insan bu kadar iğrenç olamaz dedim görünce. bu kadar insanlıktan yoksun olamazdı hiçbir insan evladı, hiçbir genç beyin bu kadar kokuşmuş hale gelemezdi, getirilemezdi. şaka gibi resmen. bir insanın öldürülmesiyle guru duymak, sıra orhan pamuk'ta demek. akıl alır gibi değil gerçekten.

gruptaki yorumlar zaten kendilerini anlatır cinsten. birkaç örnek:

-kahrolsun emperyalizm ya$asın ülkücü hareket ccc
-TANRI BiZiMLE arkadaşlar şu akın dere koministini lütfen aTALIM!é!
-Ogün sen bizim herşeyimizsin...BÜTÜN TÜRKiYE SENiNLE GURUR DUYUYOR ....

işte sonuncusu favorimdi gerçekten. hangi yüzle benim adıma gurur duydun eli kanlı bir katille? sen nasıl aşağılık bir adamsın ki bunları yazabiliyorsun?

işte böyle sözlük. insan denen şey bu yüzden ürkütüyor beni. bu yüzden ümitsizim dünyanın geleceğinden.
insanın insan olanı vurması ne kadar iğrençse ,bu başlıkta o kadar iğrenç.Hrant Dink yalnızca bir gazeteciydi,ogün samast ise eline silah tutuşturulan bir piyon .rakel dinkin mektubunun okunması dileğiyle...
(bkz: anne bana ogun samast beresi orsene)*
657 üye. 657 tane yaptıklarını suç ve suçluyu övmek değil düşünce özgürlüğü sanan düşüncesiz.
MADDE 215 - işlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

öncelikle aleniyet var bu bir. ogün samast cinayetle meşhur oldu bu iki. bu cinayetle meşhur birisi için fan klüp açmak onu yaptığından dolayı yüceltmektir bu da üç. daha nasıl suç olmasın ki...?
acınası facebook gruplarının baş köşe elemanlarından. bir gazeteciyi, bir aydını öldüren bir katildir ogün samast, bir ışığı söndürendir, maşadır, beyni yıkanmıştır, acınacak haldedir, adeta androıttir. hrant dink'i öldürmeye programlanmış ve aldığı bu emri yerine getirmiştir. başka da pek bir özelliği yoktur açıkcası. bu gruba katılacağına asimo fan club'a katılsın gençler aynı şey sonuçta. sadece yapıldıkları malzemeler farklı.
akıllara che ernesto hiç insan öldürmedi mi? sorusunu hatırlatan, gereksiz oluşum. bu vatansever ama cahil arkadaşları daha etkin olmaları adına doğru fan clublara yönlendirmek gerek.
düzenleyecekleri zirvelerde bol bol faroz kolbastı oynaması muhtemel grup.
davet notu "bahse girerim 1.000.000 faşist bulabilirim" olan gruptur.
bir araya gelip orgy fest düzenlemeleri gereken grupçuk.
bu başlığı acan kişi ne zaman baktı bilmiyorum ama üye sayılısı suan yedi yüze ulaşmış durumda. ulaşsın önemli değil. bu ülkede kendini başkalarının yaptıkları pis işlerle tatmin edecek cok insan var. bunlar daha az. gün gelirde o silahlar bu insanlara doğrulursa ben o zaman görerim hallerini.

bu gruba üye olanlarda kendilerini böyle tatmin etmeye calışıyorlar;fakat ne kadar sert olduklarını değil malesef ne kadar aciz oldukları ortaya cıkıyor.
üyelerine akıl, fikir, insanlıktan nasip eksiklikleri sebebiyle "zavallı insancıklar" diye sesleneceğim gruptur. bahse girerim faşizmin ilkelliğini bilmeyen 1.000.000 adam bulabilirim...
insanın kanını donduran fan club! bu ülkede bu kadar sığ insanların olduğunu göstermiştir bizlere yazılanlar gerçekten korkutucu.

--spoiler--
beylar merak etmeyim 2009 da af çıkıyo o zaman kavuşuruz samasta çıktıg zaman da ilk işimiz sırma kaşarını bulm
ak
--spoiler--