bugün

ilginç nickli, henüz keşfedilmemiş, gecelerimize ortak olacağını düşündüğüm, terli terli su içmemesini ve diğer kaka altıncı nesil kardeşleri gibi olmamasını tembihlediğim yazar. yeni bir can. hoşgelmiş.

göründüğü kadarıyla da gerçekleri söylemekten çekinmeyen yazar.

(#5548657)
(bkz: nesildaş)
reenkarne olmuş altıncı nesil yazar.
(bkz: doğan görünümlü şahin) *
uzantıları hatalı yorumlayan yazardır. lakin gördüğü ile asıl sahip olmak istediği uzantı arasında kelime olarak dağlar kadar fark vardır.

edit: edit: şahıs bu entryi kendisine küfür edilmiş gibi algılamış, neresi ile okuduysa artık? şimdi kendisine tavsiyem herhangi bir marka yazıcıdan bu entryi çıkarması ve sabaha kadar okuması.. daha sonra hangi sözcükler küfürlü ise bana haber versin.

(bkz: şöförsem günahım ne)
hakkında tek kelime söylemekten imtina edilmesi gereken kişi.

içimden gelenleri söylesem sözlükten beş defa üst üste uçurulmam gerekir. o derece öfkelendim yazdıklarına.

(bkz: münevver karabulut/#5572387)

münevver karabulut'un iç çamaşırında sperm izi bulunduğunu buyurmuş kendisi. bakalım:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12041879.asp

bütün ülke çalkalandı bu haberle. siz uganda'da mı yaşıyorsunuz anlamadım ki.

bunu geçelim. farz edelim iç çamaşırında sperm izi bulunmuş olsun. ahlak müfettişliğine soyunmak sizin mi haddinize? bir emniyet müdürü "kızınıza sahip çıkın" der, bir adli tıptan "iş yoğunluğu, ne var bunda" gibi abuk subuk açıklamalar gelir nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamak mümkün değil. kime ne arkadaşım? ne alakası var cinayetle bunun?

bu mantıkta, bu insanlıkta şahıslarsanız alın elinize bir kasap bıçağı bakire olmayan kızları sıradan geçirin.

zaten telepati yoluyla insanların niyetini anlayabilmek gibi üstün yetenekleriniz de var. "yamanmaya" çalışıyormuş da ölümüne üzülmeyecekmişiz. bir insanın ölümüne üzülmeyen insanın yaşamayı hak ettiğini düşünmüyorum. umarım siz öldüğünüzde de kimse üzülmez. zira insanlık iki ayak üzerinde durmakla kazanılacak bir vasıf değil.

ne demek lan üzülmeye gerek yok. söyleyecek kelime bulamıyorum bu kadarına da.

zengin olamamanın ezikliğiyle savunuluyor buyurmuş kendisi. ha tabi, zengin olsaydık asla ve kat'a savunmazdık insanların öldürülmemesi gerektiğini. ne var ki bunda? fakirmiş hem ölen. asıl eziklik katil de olsa zengini savunanda değil midir? öyle bir zengin hayranlığı var ki adamda ne yapsa koymuyor.

bana göre "fakirsiniz siz, ehe mehe" diyen adamdadır asıl eziklik. çok açık bu.

farz et ki fakiriz o yüzden savunuyoruz münevver karabulut'u.

katil lan adam. hem de cani bildiğin. kafa koparacak cinsten.

17 yaşında bunu yapabiliyor düşün. sen hala "bunu savunan fakirdir lan, ehe mehe" desin.

edit:

entry'sini editlemiş kendisi. heralde birileri adli tıp skandalıyla ilgili bilgi verdi kendisine. pişkin pişkin "ne hikmetse" diyeceği yerde özür dilemesini beklerdim ya. onu insan olandan beklemek gerek tabi.
sanal tavla turnuvası 'nın 2.turunda eşleştiğim rakip.

5-4 lük bir galibiyet ile kendisini elemiş bulunmaktayım. *

bir daha ki turnuvada görüşmek dileği ile *
(bkz: ağzından çıkanı kulağı duymamak)
(bkz: gergin ip çabuk kopar)
(bkz: #5572387)
bir insanın ölümünden bile mesaj vermeye çalışan, sıradan görünüp aslında özel / marjinal olmaya çalışan ama bunu başaramayan yazar.
kaygısızlar özlemimi giderdiği için kendisine teşekkür etmek istediğim yazardır.

ama sadece teşekkür etmek istiyorum, etmiyorum. * *
ancak kova yaşar ve hakan arıkan tarafından yapılabilecek bişeydir
nick altı entrysi 3 sayfacık olmayan altıncınesil yazarlardandır. kendisinin de dediği gibi "albenisiz"mi yazıyor acaba.
gizemli elektronik ögrencisi...* *
tdk sözlüğü hatmeden sözlük yazarıdır.
herşeyi çok bilir.
entrylerini herkes okur çok beğenir.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#5767652)

(bkz: gay)
izmirle sorunlari olan yazardır.
filmlerde bahsedilip dünyada farklı açılardan, farklı pencerelerden bakınca değişebilen iyi-kötü kavramını net bir şekilde gösteren az sayıda "kötü" insandan biridir.

yazdıkları en hafif tabirle *bneliktir.
-100 karmasıyla ve ait olduğu nesille, kendisinden 2 gömlek üstün yazarlara ayar vermeye çalışan yazardır.