evet hülya avşar lı odeabank reklamı değildir. detay vermeye gerek yok bazı sahnelerde hala trend oluyor bu kadın.

fosilleşmiş ama hala güzellik olgusunu simgeliyor. anlaşılır gibi değil ya kendisi cidden çok akıllı ya da reklam mantalitesinde ciddi sorunlar var.
Odeabank' a ait herhangi bir güven uyandırmayan reklamdır. Sonuçta baştan sona hülya avşar' ın üzerine kurulu.
reklamda aslında bankanın hiç bir özeliği tanıtılmamaktadır. sadece isim halka yabancı gözükmesin amaçlı bir reklamdır.
internette video öncesi zorla izlettirilmesinden mütevellit televizyonda gördüğüm an işimi gücümü bırakıp hemen kanal değiştirdiğim reklam. yine zorla izletiyorlarmış gibi geliyor. hala sonunu bilmem.
aslında yaratıcı olan ama avşar sayesinde batmış olan reklamdır.
kendi özelliklerinden önce kurulmakta olan bir bankanın önce ismi akıllarda bırakmak isteyişi fazlasıyla normal bence.
--spoiler--
Bi odeabank'tır gidiyo odeabank odeabank

--spoiler--

Bi odeabank'tır gidiyomuş da biz olayın dışında kalmışız diye hissettiren reklamdır.
Figuranliga yeni baslamis gibi gevrek gevrek gulmesi yuzunden rezil olan reklamlardir. Ulen onca sene sinema sektorundeydin, yillardir kamera karsinda show yapiyorsun. Azicik rol kes yani.. hatun icinde sex olmayinca oyunculuk yapamiyor yazik. Keske reklamlari berlin in berlin'de cekselerdi * belki cagrisimdan zevke ay pardon oyunculuga gelirdi. *
"odeğabank odeğabank odeğabank.. bir odeğabank'tır tutturmuşsunuz gidiyor, nedir şu odeğabank annatında biliiiim" diyen yetenek avcısı hülya'ya bankacı abimiz "hımmm şöyle anlatıyım, eşşeeen siki gibi bişiy ehuehuehu" demek istemiyosa ben de bişey bilmiyom.
reklam olan, hülya avşar mı odeabank mı belli değil. ama nihayetinde reklamın iyisi kötüsü olmaz. kendilerinden bahsettirdiler. bir, hülya avşar'lı odeabank reklamı değildir.
akasya durağı'nın yayınlandığı bir ülkede sürekli karşımıza çıkmasına şaşılması gereken reklamdır.
kadın sadece ünlü olmak için varmış gibi.
görsel
nasıl yani? herkes benle aynı hizmeti mi alıcak?

diye sorduğunda tvnin içine girip o karının saçını başını yolup eline vermek istiyorum.
buna benzer daha nice reklamların çekileceğine delalet olan reklamdır.

türkiye'nin fosillerinden sadece birisi.

(bkz: taş kömürü)
(bkz: hülya avşar)
hülya avşar'ın ukala tavrı ile çok itici bir reklamdır.baştan kaybetmenin diğer bir adıdır.
bi anlatın da biliiiim dediği anda kumandayı güdümlü füze olarak fırlattığım nefret edilesi reklam.
tartışmaları dinmek bilmeyen reklamdır.
itici gibi gelse de bankaların müşteri segmentasyonu yaptığı ve yapması gerektiğini belirten reklamdır.
hülya avşardan bir kez daha tiksindiren reklamdır.
" Ben ne alıyorsam, herkes de onu mu alıyor?" cümlesi ile kendisine nefret uyanmasına sebep olan reklamdır. Hülya Avşar'ın içinde bulduğu saçmalıklardan sadece birisidir.
1-reklamında hülya avşarı oynatma gafletine düşmüş.
2-yani herkes aynı haklara mı sahip olacak sorusu tam bir fiyasko.. yayınlamadan kimse mi izlemedi.

Reklamdan soğudum yeminle.
Tiksinilecek en guzel reklam.