bugün

2-3 liraya klasik satan bordo siyah vs. ile klasiklere 15-20 lira çeken iletişim-can-iş bankası üçlüsünün arasında fiyatlara kitap satan ancak kalitesi ile bordo siyah'ı bile yakalayamayacak yayınevidir.oda yayınlarının çevirtip bastığı kitaplardan franz kafka,thomas hardy ve dostoyevski gibi isimleri okumanız durumunda bu büyük yazarların sizin gözünüzde ancak mahalle köşesinde oturup çene çalan,batak oynayan şecaattin abiler kadar değeri olacaktır.çevirilerde 10 kelimeyi aşan hemen her cümle ya düşmekte ya da saçma bir biçim almaktadır bu yayınevinde.lafın kısası uzak durulası bir yayınevidir.
ben yaptım bu hatayı siz yapmayın, afedersiniz ama bu kadar boktan bi çeviri olamaz ya.
imla hataları ile sizi yorup, birden fazla kitabı duvarlara firlatmaniza vesile olur.
Sizin yapacaginiz ceviriyi sikeyim dedirten yayinevi. Okurken sinir krizleri geciriyorum.

Bir suru imla hatasi ve dusuk cumleler de cabasi.

San francisco'yu, san fransisko, san fransisso, san frankisko seklinde bir suru kez yanlis telaffuz eden cevirmen senin de yapacagin isi, cevirmen diye aldigin diplomayi ve okudugun okulu sikeyim.