bugün

Bu sene büyük oyun oynan program. Hadisenin beş senedir şampiyon olamadığı için yapılan geyikler boşa değil. Her bölüm bu geyik dönüyor. Bu sene aziz kiraz şampiyon olacak. Aziz kirazı yere göğe sığdıramadılar ama bir kişiyi üst tura çıkarma hakkı varken çıkarmadı hadise. Sebebi çok açık. Azizin bir kez daha performans yapması ve star ışığın var vs. Muhabbeti yapilip göz boyanması. bu entry kalsın burada, şampiyonu görürsünüz.
Yabancı ülkeden yarışmacı alımını kapatması gereken yarışma.
Ezik, büzük gelip finallere kadar gidiyor.
Yarışmanın ismi o ses türkiye ama her devletten yarışmacı var.
Uzun bir aradan sonra ilk defa şu an bakıyorum ve bir rap grubuna denk geldim bu kadar boktan bir rap olamaz bu nedir arkadaşım ne yapıyorsunuz siz ? Üstelik bu jurilerde beğeniyor bunu.
Siktirin gidin 2pac falan dinleyin
elenen yarışmacılar durumu bir evliya gibi karşılıyorlar. hep iyi şeylerden bahsediyorlar. bunu da pek beğendim.
modern hipnoz olarak nitelendirilmesi absürd olmayan yarışma.

reklamlarda kendime geliyorum resmen.
kimi yarışmacıların mikrofon seslerinin kısılarak seslerinin orkestra tarafından bastırılmasına izin verilen yarışma. adam kendini yırtıyor yok yine de sesi basık.
Çocuğa, çocuk şarkısı diye dinletsen, çocuğun "o kadar da değil" diyeceği şarkılar yapan hadise, egosu tavan murat, samimiyetsizlik akıtan hülya ve kendini göstermek için her türlü çabaya giren ve daha adını bile bilmediğim gökhanın kardeşinin juri olduğu (gökhana laf yok) ve kafalarına göre seçim yapıldığı saçma bir program.
Seyircinin hadiseyi sevmediği o yüzden de onun takımındaki yarışmacılara oy vermediği yarışma.
Özgecan arslan ın babası konuşmaktadır. Adam şair gibi konuşuyor.

Edit: kocasının yaptıkları malum olan ebru gündeşin duyarlılık kasması hiç samimi değil.
Özgecan'ın annesi ve babasının katıldığı programdır.
Ne kadar naif bir adam şu özgecan'ın babası. Bu adam bu acıyı haketmiyor.

Acun akp'li falan olabilir ama özünde iyi adam.
Belki reyting için falan dersiniz ama özgecan'ın babasının yaptığı bir besteyi ebru gündeş'e okutturup programına çıkarmak büyük bir davranış arkadaş.
Helal olsun acun.
özgecan'ın anne ve babası programa konuk olmuş. acun'u sevmem. fakat yüzlerce insanın bu gece özgecan'ı yad etmesine vesile olduğu için takdir ettim.
özgecanın annesi ve babasını programa çıkarıp özgecanın babasının bestelediği şarkıyı ebru gündeşe Okutan ve ilerleyen günlerde özgecanın kitabının reklamının yapılmasına imkan sağlayan güzel insan Acun Ilıcalı'nın programıdır. Gerçekten bu adam alkışı hak ediyor.
Çapraz düello denen olayda stüdyodaki seyirciye oy kullandırmak saçmalıktır. Göl göbelin seyirci olarak katılabildigi programda bu yarışanlara haksızlık etmektir.
gereksiz bulduğum yarışma.
şu an tv8'de yayında olan bir yarışma.
Acun denilen skandal adamın yarışmacı kayırdığı program. Gökhan'ın takımından Emre ve ebrunun takımından ismini hatırlamadığım ( fakat şebnem ferahın gözlerimin etrafındaki Çizgilerini sağlam yorumladı) kişileri sırf sevgili olduklarından dolayı yüzdeler eşit palavrasına kayırdığını düşünüyorum. Finale kadar Çıkarlar demedi demeyin.
Yarışmacıların elenmemesi için insanların duygularını istismar eden şarkılar seçiliyor anneli babalı şarkılar karadeniz havaları ve ahmet kaya şarkıları vesaire vesaire bu yüzden çoğu yarışmacının hakkı yeniyor yaw ordaki iki üç kişinin evet hayir tuşuna basbası ne ya kim ordakiler hoş bunlar sağlansa bile baydı artık.
adı "o ses türkiye" olan fakat, her 10 şarkıdan 5 adetinin ahmet kaya şarkısı olduğu ve rengini belli eden ılık acun programı.
Sanirim ilk defa bir yarisma icin sms atacagim... Turkan diye bir kiz var ve bu kiz daha 16 yasinda, tamm 16... Bu kadar kucuk bir yasta bir sarkiyi boyle okumak, bu kadar hisli okumak ve insanin duygulanmasina sebep olmak gercekten inanilmaz bir yetenek. Bu aksam ki performans yaptigi sarkiyi hadisedr soylemis zamaninda onuda dinledim ve kesinlikle bu kiz daha iti soyluyor. Ilk donme asamasinda hadiseyle duet yaptiginda da altta kalmamisti zaten. Bu kiz birinci olmazsa bu yarismayi bir daha izlemem sanirim. Boyle bir ses kazanamiyorsa o ses yarismasi benim icin biter. Acun ilicalinin ilk defa bir seye mudahale etmesini istiyorum sirf su kizin birinci olmasi icin... Ilgili performans icin: https://m.youtube.com/watch?v=ZC50QV75FHE
Geçen hafta ahmet kaya şarkısı söyleyenlerin hepsi düelloyu kazanınca bu akşamki bölümde 5-6 tane ahmet kaya şarkısı söylediler. Ahmet kaya'dan soğuttular.
Ahmet kayayı anma gecesine dönmüştür.
saçmalık ötesi bir oylama sistemi olan program. oraya gelenlere vermişler buton oylayın diyor. ee çoğu lise üniversite okuyan tayfa. bunlar gökhan'ın abuk subuk sempatik dene hareketlerine bakıp gökhan ve hakan'ın ekibinden gelen kim olursa olsun veriyorlar oyu. sese bakan falan yok. evet.
Konser havası yaratan yarışma. Üstelik istemediğiniz kadar farklı sanatçılardan.
Ahmet kaya mezarında ters dönmüştür bu gece.
ses yerine şov yeteneğinin oylandığı yarışma programı.