bugün

terbiyesizin en önde gidenidir. bunun gibi suriyeli araplara yüz verdikçe her geçen gün daha da tepemize çıkacaklardır.
http://www.youtube.com/watch?v=uYzrmjyGS_U
http://www.youtube.com/watch?v=ZDbpMq8CCNo
çok atarlı bir ablamızdır.

beni kimse eleştiremez, eleştirirlerse kalkar giderim lan! diyerek racon kesmiştir. kadının krosu da çekilmiyor vallahi.
Bi de adanaliyim ben diyor,lan sen adanaliysan ben adanali degilim amk.
Ebru gündeşe atarlanmıştır kendisi. ebru gündeş 'şarkıyı söylerken dinleyiciyi dövermiş gibi söylüyorsun. eskiden bana da çok derlerdi. biraz daha yumuşak okumaya çalış' dedi. Kendisine athena dönmüştü sanırım sadece programı terkederek en azından ona ayıp etmiş oldu.
gün ortasında güldürmüş suriye lidir. yalnız athena nın 2:20 de çok kritik bir el hareketi var. "anasını satayım sakın açmayın, ben pişman oldum" der gibi. es geçmemekte fayda var.
edit: kimsin kime atar yapıyorsun. vallahi bak o jüride bülent ersoy olsaydı saçını başını... ay aman pardon gözüne gözüne kafa atardı. hak verirsiniz arkadaşlar.
ayıp etmiştir. her ne olursa olsun o şekil program terk edilmez. onun da bir uslubu vardır.
ben burda saksı degilim suruyeliyim. en çok bana taviz verilmeli.

diyecek diye ümitlendigim. maraba dır.
terbiyesizdir. yillarin tecrubeli sanatcisi ebru gundes dahi kendisini seninle kiyaslamis, sana insan gibi yol gostermis. sen alinganlik yapiyorsun. ebenin amina kadar yolun var amk, kimse merakli degil sana. adanali dedigin asla boyle bir saygisizlik yapmaz. bu arada acun da gokhan'a sonunda bi yarismaci seni secti, o da gidiyor diyerek guldurmustur.
- dinleyiciyi döver gibi söylüyorsun.
+ uff snane be slq. Bn qdiyrm.
ben suriye-şam kızıyım ne la? bu sana şarkı söylerken böğürme yetkisi falan mı veriyor. ama yok yazık canım ya psikolojisi falan bozuktur şimdi bunun ebre gündeş'in de yaptığı iş yani!
Büyük ihtimalle ebru gündeşe atar yapmıştır. Türkiyedeki çakma televizyon kanalları böyle tipleri sever. 2 gün sonra ekranlarda tekrar göreceğiz büyük ihtimalle. Ebru gündeş'e hölölölölölö yaparken.

Bence ebru gündeş o şarkıyı tuvalette bundan iyi okurdu. * *
kanaatimce ülkemizin üçüncü sınıf pavyonlarının bir tanesinde şarkıcılık ve konsomatrislik yapmaktadır.
Yagmur yagarken camdan bakmasi daha hayirli olan itici arap kizidir.
hızını almışken Türkiye yi de terk etmelidir.
(bkz: kezbaniçe)
acun da ''bi an önce siktir git de işimize bakak amk arap kezbanı'' dercesine programdan kovar gibi yollamıştır. zaten athena gökhan'a nerden döndün amk diye bakıyordu.
sınavsız universite hakkı verildiği gibi evet'siz tur atlama hakkıda verilsin hüloğğğğğğ.
Flash tv de coşturur.
(bkz: Kim takar yalova kaymakamını)
suriyeli olup adanada yaşamasının hakkının vermiş kadındır.
acun kadından korkmuş yoksa artistlik yapardı açık ve net.