bugün

bir yaratığa ağıttır. *
Chanelleri yakıyor yalnız, çok tatlı kadın, karikatür gibi.
Gülünç, kendi kendine eller havaya dua eder gibi bir hali var kadinin sonra eldivenler nedir oyle ya.
en son popüler olan bir video'yu başkası adına utandığımdan yarıda kestiğim anı düşünüyorum; aklıma Fatih Terim'in ingilizce basın toplantısı geliyor. Bu video ile bunların sayısı ikiye çıkmıştır. eeeyyyyy show tv... allah belanızı vermesin diyorum!

tanım: rezalettir.
metallica dan soğumama neden olan klip.
O nasıl hareketler, mimikler öyle ya kadını izlerken fenalık geçirtmiştir. Güzelim şarkınında içine etmiş bu arada. Bu kadın mal bunu izleyenler daha mal hiç kusura bakmayın.
gerçek mi lan budur?

şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok üzücüdür.
klipten sonra grup üyelerinin bileklerini dikine keserek intihar etmesi muhtemeldir.
izlerken tüylerimin diken diken olmasına vesile olmuş klip. ya çok şey değil mi ben utanıyorum böyle kapatıveriyorum falan. bi geriliyorum.

amaann gerçi ben niye utanıyorsam işte?!? de Metallica be bu ! metal müzik diyince ilk akla gelenlerden bi grubu nası oryantalize edebilirsin , nası arabesk figürlerle süslemeye kalkarsın ? ne bileyim geriliyorum.
Başkası adına utanmanın vücut bulmuş hâli.

Aslında bizimle taşak geçiyor bunlar. Bakın siz bunu bile izlersiniz amk salakları azıcık bilinçlenin mesajı veriyorlar. Yani umarım öyledir..
Orphaned landin oryantal metalden kastı bu değildi.
(bkz: Gerçek metal müzik bu değil)
klibi izledikten sonra Metallica üyelerinin bonzai içerek intihar etmesi ile sonuçlanmıştır.
az önce sevdiğim şarkıdan tiksindim sayesinde. soksun götüne.
güzelim şarkıya romantik aşk şarkısı muamelesi yapmış, bununla da yetinmemiş dantelli eldivenleriyle cilvelere düşmüştür. 15 saniyeden sonrasına katlanamadım. hayır bunu gören genç nesil olayı yanlış anlayacak diye korkuyorum.
kendim utandım.
tamamını izleyenlere ödül verilmesi gereken klip.
daha öncede dediğim gibi kendi klibimi yayınlama vaktimin geldiğini gösteren klibtir.

http://vocaroo.com/i/s1BhfN5OgFMu
(bkz: allahını seven üzerime toprak atsın)
hani insan başkasının yerine utanır ya
ha işte o duygu .
sinir bozucu klip. düne kadar ne severdim o şarkıyı be n'aptın sen nurella.
acaba kendisinin sözleri ile ilgili bilgisi olup olmadığını merak ettiğimdir.
(bkz: şaka lan nerden bilecek)
chanel tarafından damgalanmış elindeki tuzları yalayan keçi gibi durmaktadır.
bir my friends of misery kadar güzel söylemesede beni efkarlandıran sanatçıcıdır.
Sadece ellerinin oynadığı kliptir.
Bize metali metallica'yı sevdirdin nurella.

Teşekkürler...