bugün

sanki malı mülkü istenmiş gibi davranır.
Kendi numarası kendi kararıdır.
neyin numarasini istedigine gore degisir dedigim bahane uretme olayidir.
Bir kadın isterse kendi verir zaten numarasını belli ki senin hödük olduğunu düşünmüş ve nezaketinden dolayı da seni kırmak istememiş ve kibarca bahane üretmiş dimi ?
Haklı insandır. Ya yerseniz kızı, ne bilecek.
Bana güvenirse kezban değildir güvenirse kezbandır. Net.
Ben değilimdir. Entrylerden baktım sohbet muhabbet saracak gibiyse ay yazsam olur mu nasıl görünür matematiği yapmadan merhabamı da derim. ilerleyebiliyorsa numara da yazılır. Deneyin kızlar. Baktınız sarmıyor kesin. basit. Ortalama zekada biri zaten üstelemeyecektir.
parayı basarsanız verecektir numarayı. para bunların dilini çözer. ama değmez para vermeye o ayrı mesele.
Numarasına hazine muamelesi yapan kezbandır. Al başına çal numaranı senin olsun! Yahu sen Vermezsen verme bize millet yeeteeerrr!
Erkek arkadası duyarsa mafeder sizi demedi demeyin.
sözlükte bulunmaması gereken kişidir.
Numarasına kaldığımızı sanan kızdır. Verme be sanki çok meraklıyım seninle konuşmaya.
Bura kasıyo yaa whatsapp var mı diye sorarsanız nah verir.
hiç istemediğim için bilemediğim olay. napcaktı hemen koşa koşa verecekmiydi topraaaaam!!!!1!11bir
sadece sözlük değil internet aleminde insanlarla muhabbete girip bunu ilerletip telefonunu vermek istemeyen herkes her türlü hakareti hakediyordur. mesela facebookta instagramda karşı cinsten özel mesaj alan kız muhabbbete devam ediyor ama telefon isteyince işi yokuşa sürüyorsa salaktır. lan mal kız o sitelere tc kimlik numarasıyla mı üye olunuyor isteyen fakehesaplar açıp senin gibi malları parmağında oynatır. telefon isteyen insan ciddi insandır senin yapacağın ya numaranı adam gibi vermek ya da teşekkür edip istemediğini belli edip muhabbeti bitirmektir. yoksa şu hallere düşersin ki kimse haline acımaz

istememek en iyisidir. Değer vermeyip dalga geçmek sözlük kanunu olduğu için,her erkek bu tür davranışları sergilememelidir.
verirse de sözlük kaşarı olur .
Çok ayıp etmiştir. “Merhaba ben Remzi güvenilir ve gizliliğe önem veren samimi bayanlar arıyorum" tarzı ilanlardan numara bulup verebilir.
Maksat eli boş dönmesin çocuklar ayıp ya.
Burda da mesajlaşma bölümü var. Vatzaptan yazınca daha mı erotik oluyo. Hemcinslerimi anlamıyorum.
Tanım: Numara vermek istemeyen kızdır.
numarasını vermeyen kızı sözlük kezbanı diye nitelendiren sözlük yavşağının yanında çok masum kalandır.
kimse kimseye numarasını vermek, hatta adını söylemek, özel bilgilerini vermek zorunda değil. isterse zaten kendiliğinden verir.

ayrıca şu arkasından edilen laflar da haksız olmadığının kanıtı.
(bkz: hayır)

demeyi bilmekten acizdir.
bir tarafına koyalım kanka öyle kezbanın!

evlerden uzak olası kezbandır.
Yapacak bişey yok numara kızın verir vermez bişey denilme.Kollamak gibi değil özgür ve hürdür insanoğlu.
Kimse burada birilerine telefon numarasını vermek zorunda değil. Hele de karşısındakinin, arkasından "sözlük kezbanı" diyecek karakterde olduğunu farkettiyse kesinlikle vermemelidir.