bugün

başlığın orjinali ntvspor un basketbol şampiyonası tanıtım filmi müziği olacakken darbeci moderasyonun 50 karater sınırlaması sonucu ortaya böyle bir sonuç çıkmıştır.

12 dev adamın muhteşem zaferleriyle günde yaklaşık 50 defa izlenerek hafızalarımıza kazınan tanıtım filmlerinin harika müziğidir. şahsen kimindir nedir bilmememle beraber harıl harıl tarafımdan aranmaktadır.
(bkz: bilen biri bizimlede paylaşssın azizim)
sözlük yazarı yardım sever yazarlarımızın bizleri aydınlatması gereken ve apaçi gençlerimizin en kısa zamanda telefon melodisi yapacağı müziktir.
(#9293863)
gün boyu internetten araştırdım lakin henüz bir sonuca ulaşamadım müziktir. kim bulmuş nerden bulmuşsa helal olsun.
Moraller gayet iyi
gayet iyi
iyi basketbol oynadık
böyle bir keyif yok yok yok yo yo yo yo yok
blok geldi ersan ilyasova
se se se semi erdem semi erdem
blok geldi ersan ilyasova
se se se se se se
ııııııııı
http://facebooktanvideoin...asi-ntv-spor-reklami.html
semih erden blok yaptığında. se se se semih erden semi semih erden, dememize sebep olan şarkı.
(bkz: ersan ı seyretmek kadar büyük bir keyif yok)
(bkz: moraller gayet iyi)
(bkz: se se se semih erden semih erden)
(bkz: ıııaa)
daha iyisi olabilirdi... bir de semih'i gözümüze çok sokuyolar arkadaş, sanki takımın yıldızı...
ersanı her gördüğümüzde blok geldi ersan ilyasova ve her blok geldiğinde se se semi erdem dememize neden olan reklamdır.
(bkz: böyle gir keyif yok)
blok geldi faul dedi cümlesini içeren versiyonu daha güzeldir. keşke olsa da dinlesek.
çalan müziği aramaktan talan olduğum reklamdır. *
böyle bir keyif yok yok yok yo yo yo yo yo yok bölümü tam anlamıyla gerçekleşmiştir.
insanı mazoşist yapan bir tanıtım remixidir. basit ve salakça olsa bile sonradan kapak olabiliyorsunuz.
[http://www.youtube.com/watch?v=jcGnyESpE1g ]
Otelde gece shiftinde uyurken acik televizyondan periyodik olarak yayinlandigindan beni uyandirip dinclestiren, ilk dinledigimde biraz ilginc bulup sonradan nba taklidi olduguna kanaat getirip uzerinde fazla zaman harcanmadigina emin oldugum, bagirtili yerlerinin kulak tirmaladigina inandigim ama yine de yerden yere vurmaya kiyamadigim bir calismadir.