bugün

2457 entrysine karşılık 2704 başlığı olan yazar. başlıklarının entry olarak değer kazanmadığı düşünülmekte. nasıl oluyor o iş yahu?
sadece bugün 400 küsür entry girmiş yazar. hayretle izliyoruz. biri bunu durdursun bence.
öyle anlaşılıyor ki -en çok entry giren yazar- olabilme isteği üst düzey olan yazardır kendileri. son zamanlarda ki entry'lerine baktığımızda birçok kelimenin farklı dillerdeki anlamlarını girmiş entry olarak.
en büyük rakibi morganize işler olan yazar.
kadın erkek ve ilişkiler üzerine uzman yazar (!) okunası entry bekliyoruz demek istediğim yazar..
aklına gelen herşeyin başlığını açmaması gereken yazar. bir kelimenin her dildeki anlamını yazmasını normal karşılayabiliyoruz, zaten de karşılanmalı; en nihayetinde yabancı bir kelime kazandırılmış oluyor sözlüğe. 19395196719461 tane var onlardan, yazsın yazabildiği kadarını. tanımsız tek kelime kalmasın. ama 50 bin çeşit kızın başlığını açmanın ne sözlüğe ne yazara faydası var hocam, sakin.
(#4650448)

lafi gediğine koymuş yazar.

ayar vermenin incelikleri diye bir kılavuz yaz üstad. budur.

edit : ayrica bu adama durmadan troll mıroll demeyin, alakasi yok çünkü. gayet formata hakim birine benziyor yazdiklarina bakarsak. ne yapsin akşama kadar ideolojik tartişma mi çikarsin, beş kuruş etmeyecek hiyarlarin götünü mü kaldirsin ? adamin açtiği başliklardan size ne ? yazmak istemiyorsaniz yazmazsiniz açtiği başliklara. formati delmiyorsa, sakincasi yoktur. götünüzden troll yaratmayin.
sevgililerinin çoğundan kuyruk acısı olduğunu düşünmeye başladığım yazar. ulan her "kız modeli" ya da "sevgili" finalli başlıkta bu adam çıkıyor karşıma.
(bkz: forum kokusu alıyorum) *
genel olarak eski sevgili temalı başlıklar açtığına şahit olduğum yazar. ayrıca, kendisinin akıl almaz miktarda entry girme çabaları içinde olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir.
(bkz: hepi topu 1 sevgilim oldu Kaç başlık olabilir ki)
ya, yazarlarla polemik yaşamamak elimden geleni yapıyorum ama yeter be güzel kardeşim.

bu arkadaşın bilmem ne kadar zamanda, bilmem kaç tane entry gireceğim diye bir iddiası vardı yanlış hatırlamıyorsam. ee iyi de canım kardeşim, sen egonu tatmin edeceksin diye sözlüğün anasını sikmek zorunda mısın? açtığın başlıkların ve başlığı evirip çevirip yaptığın tek cümlelik tanımların sözlüğe ne gibi bir katkısı var yahu? git bi çizgili deftere 500 kere adını falan yaz illa kendini tatmin etmek istiyorsan.

başlık: hayati boyunca sadece bir kizla cikmis erkek
entry: kız gibi bir hayat yaşamış olan erkektir.

ne bu şimdi? ne anlatmaya, ne mesaj vermeye çalıştın? espri niyetine mi yaptın? bu başlık ve entryde ki amaç ne arkadaşım? neyin peşindesin?

başlık:sevgilisine karisi gibi davranan erkek
entry:sonunda terk edilmesi muhtemel olan erkektir.

lan niye terk edilsin? köpeği gibi falan mı davransın terk edilmemek için?

aha şimdi yazar bilgilerinden son açtığı başlıklara bakıp, girdiği entryi tahmin etmeye çalışacağım.

seçtiğim başlık; sevisirken şiir okuyan erkek.
girdiğini tahmin ettiğim entry de şu: romantizmi abartmış olan, her genç kızın istediği türden bi erkektir.

( lan göt olmak da var ama giriyorum bu riske. bu başlığı seçtik ya kesin destan döşemiştir.)

düdüt: imla hataları ntv muhabiri nin uyarısı ile düzeltilmiştir. bu sözlük alemi çok garip.
başlık entry paritesinin 1 den fazla olduğu yazar.
saçma başlıklar açtıktan sonra yazdığını silen ve başlığı milletin üstüne yıkan yazardır. *
gözlemlediğim kadarıyla:
her sabah daha önce başlığını açtığı yazılara yeni bir entry girerek gündeme oturmak isteyen ama başarısız olan yazar.
saçma başlık açma olayına kaldığı yerden devam eden yazardır.
hayatımda gördüğüm en boş, en saçma sapan muhabbetleri sözlüğe taşıyan; sözlüğü forum zanneden yazar müsveddesi.
ne tanırım ne de tanırım ama kesinlikle her sözlüğe lazım başlık açıcı.
kendisinin ilk farkına varışım sevgilisi olmamasına rağmen gülebilen insan başlığını açması ile olmuştu. ama şimdi baktım da o entry'i silmiş nedense. sanırım sorununu biliyorum. *
entrylerini beğenerek okuduğum * puhhaaaaa..

tanım: mikrofonu küçük yazar.
'ne zamanki böyle saçma muhabbetleri kestin gözümde kralsın'

(bkz: ben kimim ki)
6. nesillerle problemli gıcık yazardır ama yazılarının bazıları beğenimi kazanmıştır.

(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
öldü mü lan yoksa hakkında girilen entryler *çoğalmaya başladı.
her an cnn turk e gecebilecek bir yazardır.
inanılmaz zeka ürünü iletileriyle beni benden alan yazar. işte bir örnek:

(#5089718)