bugün

Norvecte ordu mensubu bayan ve erkek askerlerin ayni kogusta yatmalari durumudur.

Ne zaman ki bu uygulama turkiyeye de gelir, o zaman cag atladik derim.
güzel bir uygulamadır. bu uygulama türkiye ye gelirse muhtemelen gençler askerlik süresinin uzaması için talepte bulunacaklardır. askerlik şubeleri önünde uzun kuyruklar oluşacak ve askere tekrardan alınmak isteyen vatandaşlar için üstüne para ödemeli askerlik uygulaması çıkacaktır.
bu uygulama ile türk kızlarının da kutsal asker ocağına alışmaları daha kolay olacaktır.
Vikinglerden sonra hiçbir askeri mevzuu olmayan ölümüne pasif ordunun uygulamasıdır. Ulan insan hayret ediyor bu heriflerin ataları vikingdi be yeni çeriyi önüne koysan domalır madem vikinvg ozaman verelimg der. Viking ulan viking şimdiki haplanıp nomba patlatan intahar komandolatını tefte oynatırdı bunlar ne oldu lan koskoca vikinge vay amk ya.
türkiye de uygulanması halinde asker sayısını arttıracak yöntemdir.
+ mevcut kaç kişi çavuş?
- 80 efendim.
+ nası lan gece sayımında 70 değilmiydi?
- 10 tane gece olmuş efendim bakın, cicci, komutanım de yavrum.
bu uygulamayı türkiye ile kıyaslamak bile felakete yok açar. bırak uygulamayı.
türkiye de uygulanması halinde kadın askerlerin bir gecede "pert" olacağı uygulamadır.
biz de isteriz nidaları ile ilk bakanlar kurulunda görüşülmesi gereken bir konudur.
(bkz: orayı yıkarlar)
şuan aydınlandım ki, medenileşemiyorsak tek sebebi erkeklerdir.

kızlar gayet de devirir uyur ama erkek kısmısı osuruğunu bile tutamaz.
ulan mevcudu nedir ki ne olsun?

yahu adamların bbg'lerinde millet düzüşüyor. medeniyeti hayvan gibi seks özgürlüğü zanneden ahmaklar var ya daha ne diyeyim. norveç medeni falan değildir. tecavüz suçu en çok işlenen ülkelerdendir. adım gibi eminim sırf orduya katılım artsın diye alınmıştır bu karar.
"çekirdekten" asker yetiştirilmek isteniyorsa bizde de denenmesi gerekendir.
bu mudur yani medeniyet?

adamlarda zorunlu askerlik diye bişey yok, gönüllü askerlik var. e gönüllü olunca da başvurular hayli az. ne yapacak adamlar, katılımı artırmak için mecburen böyle bir yola gidecek. şimdi bu durumu ileri seviye, medeniyet, eşitlik diye ballandıran kafasızlar. sizin ülkenize neredeyse norveçin nüfusu kadar güvenlik gücü var. artı olarak kendinizden başka dostunuz yok. yani her daim tetikte olmanız lazım.. böyle cıvık, izansız, karışık bir ortamda ne derece ciddiyet olur ve orada ki askerler görevini ne derece yerine getirir bi sorgulayın bakalım.
Cag atlamaya cınsellık olarak bakan ınsanların gelmesını ıstedıgı uygulamadır. Boylerı cag atlamayaı ozgurlugu sadece cınsellıge ındırenler kadınları metalastıranlardır. Sadece tek yonu gorurler cınsellık bu olursa her sey olur bakıs acıları bu.
helal olsun en kısa zamanda türkiye de bekliyoruz aynısını.

hadi şimdi chp ile, unisex türkiyeye.
adamlar marjinallikten ölecek yakında.
erkek askerlerin nöbet çizelgesi şu şekilde sanırım.

7-8 koğuş nöbetçisi çavuş rachel sikilecek.
8-9 üsteğmen emilia'nın azğına verilecek.
9-10 başçavuş katie'ye gangbang yapılacak.
10-11 albay angelina'ya hardcore yapılacak..
http://www.youtube.com/watch?v=NLBN_KfN_sY