bugün

hos geldin kucuk einstein. buralar senin kostur.
hoş gelmiş onuncu nesil çıtır yazar. inşallah kızımdır lan. sözlükte kız kıtlığı var zaten.
(#21384358) isminin berk olduğunu düşündüğüm yazar, inşallah erkektir.*
linkin park dinleyerek settanic bilek medil in heeeaoall diyen gargarafci ağır bilekci yazar.
fake im olur silebilirsiniz.
(#21635507) entry sinden sonra ergen oldugu dusunulen yazar.
ayrica nickini moron diye okuduydum, kusura bakmasin.
Ergendir.
beni sevindirmiş yazar. daha 2 dk önce keşke sayfama hoşgeldin falan yazsalar ne mutlu olurdum lan düşünceleri eserken, bunu gerçekleşmiştir.
Ergenmiş.
kral'ın smooth criminal'ındaki 'annie are u okey?' kısmını 'eni vici vokke'den ziyade 'tenekeci bok ye' diye söylemekten zevk aldığını düşündüğüm yazar demek isterdim fakat kendisi mj dinlemiyormuş. büyük kayıp.
ciddiye alışlarının iyi niyetinden olduğunu bildiğim yazar.
sevdiceğime..

(n)asıl yakışıklıyım, kızları yakarım.
(o)kula gitme sen, ben sana bakarım
(r)izede düğün yapacam sana, olacan gelin
(o)danda durma gel yanıma in
(n)azına cilvene kurbanım senin
kıskandığım yazar. bi sevdiceğim bile yok.
kız mı erkek mi bu yazar bilemedim, yazılarına da bakmadım hiç ama çok gözüme çarpıyor.

kızsan eğer bebeğim beklerim erkeksen beni dikkate bile alma sakın.
yokluğumdan istifade eden hadi git simdi abimizin yavşadığı, muhallebeciye gitmeyi teklif ettiği hatun, hatunum.
tavuk dönercidir. ayrıca kürt değil kamboçya asıllı bir kardeşinizdir. kamboçya'nın gözbebeği olan Phnom Penh'de çocukluğunu geçirmiştir.(merkez caminin yanındaki ev)
tavuk dönerci değil hırsızdır kendisi. kalbimi çaldı yengeniz.
(#21820655) hunharca güldürmüştür. çok yaşasın yazarı.
(#21820655) hunharca mutlu etmiştir.
(#21820655) hunharca aşık etmiştir.
tıpçıların hepsi inek,
güzelleri de var gel beraber görek,
hiç boğazımdan geçmiyor,
sensiz yediğim yemek.
Yanlış şarkı armağan edilen yazar. Yakışıklı bir damat adayıdır. Kıskananları da düğününde görmek ister.
kendisine bir parçada ben armağan etmek istiyorum. evlenmeseydin benim olsaydın ya nuri.

http://www.youtube.com/watch?v=9E4ukGMe9R4
http://www.youtube.com/watch?v=bw8Pz-TtMHU

bir tek dileğim var mutlu ol yeter ki beni bıraktığına değsin...
şu an ağlıyorum ve bunları yazıyorum biliyo musun gerçi nerden bilcen sen başkalarıyla eğlenedur..
başka abilerin telefonlarına onyüzbinmilyon tane mesaj atmaya utanmayan manitom. kız ben sana kır dizini otur demedim mi?
güncel Önemli Başlıklar