bugün

Kendini müslümanlara zorla kabul ettirmek isteyen çomardır. Hahah ağbi ben yeni yılın gelişini kutluyorum tamam mı. Hristiyanlarla ilgisi yok bi kere tmm mı??

Farketmez kuzum biz seni her türlü tekfir ederiz yavrum. Ötede ağla.
Sinirlenmiyorum zevk alıyorum çomarları kudurtup. Kendimi değil de zevkten seni yani olabilir. Haha.

Not: s*kersem ölürsün ama. Yaşıyor da sayılmazsın bu kafayla.

Edit: ayıplı fiil yukarıdaki yazar aynısını bana kullandığı için kullanılmıştır. taraf tutmayınız modlar.
çomar kalitesinde bir tabir bile üretemeyip, indira gandi eden hırsız yobazdan düzgün kişidir.

Şu bulgur beyinli küfürbaz köylünün haline bakın. Yahu internet minternet, şehirde yaşamak bunun neyine. Bağla ahırda malın yanına dursun işte. O bile çok buna...
irecip dayyio irdoğan üniversitesi'nden mezun oldu diye kendisini ciddi ciddi yüksek mühendis sanan köylüden iyidir.

Partiden dayıları yoksa asgari ücretle çalışıyor bunlar. Varsa kıytırık diplomalarına zaten hacet yok.
Yazdıklarından aldığını sandığı yüksek eğitimin pek yüksek seviyesi şıp diye anlaşılan mal olmaktan iyidir.

istediğin kadar yırtın, lümpensin, cahilsin, adam olamamışsın ve de olamazsın.
Hahhshs bırak eğitimsiz ama karakterli adam edebiyatını. Hadi köyünde ırgatlık yap rumeli köylüsü.
Onbir gün önce ülkede kurlarla oynayıp büyük vurgun yapıldı bunlar hala Noel yılbaşı kutlanırsa insanlar dinden çıkar derdimde.Aloooooooo cebinden paraların çalınıyor gün geçtikçe fakirleşiyorsun uyan be gafil uyan.
afkuruyordur.
yılbaşı 31 aralık'ta kutlanır. noel ise genellikle 25 aralık'ta kutlanmakla birlikte bazı ortodokslar tarafından 6 ocak'ta kutlanır. bir de ek olarak noel de kutlayabilirim, size mi soracağım lan am bitleri?
Bir müslüman olarak Hz. isa'nın mevlidini kutlamakta hiçbir sakınca görmüyorum. Allah'ın peygamberi Hz. isa'ya ve bütün peygamberlere iman etmek islam'ın şartıdır. Yeni yılı da kutluyorum. Eee?

Size ne lan? Ahirette çan eğrisi mi var gerizekalılar? Kutlamıyorsan kutlama, kutlayana da karışma!
Doğru söyleyen insandır.
Asalak sığır siklerine gereksiz izah yapmaktadır. Yılbaşı, noel, kristmıs neyse ne insanlar deli gibi kutluyor işte. Bu Kudurukluk da bundan geliyor ya.
doğruları diyen kişidir, başlıkta neden ''çomar'' diye adlandırılmış çözemedim.

noel 25 aralık, yılbaşı ise 31 aralıktır.

neyin kafasını yaşıyorsunuz, anlamıyorum.
noel ve yılbaşı aynı değil dediği için "çomar" adlandırılan şahsiyettir kendileri.

arkadaşlar, yılbaşı, miladi takvimle(hz. isanın doğumu esas alınır diye biliyorum ben) yeni bir yıla girdiğimiz gündür. noel denen şey, nedir bilmesem de, bilmiyorum. herhalde hz. isanın doğumunu kutluyorlar. ki, hz. isanın aralıkta doğduğu konusu ihtilaflı olup diğer bir kısım hristiyan buna karşı çıkıyorlar.

noel babaysa, aziz nicholas denen bir hristiyan azizidir. günümüz türkiye topraklarında doğmuş ve ölmüştür. rivayete göre hediye dağıtmayı severmiş, öyle efsaneleştirilmiş. ve santa claus doğmuştur. çam ağacı geleneğiyse daha yakın bir tarihte ortaya çıkmıştır diye biliyorum ben.

fakat noel babanın aslında bir türk karakteri olduğu ve çam ağacının sümer geleneği olduğu da söyleniyor ama ben orasını bilmiyorum....