bugün

belki sevdigin biri vardır o yüzden çalışamıyorsun face profilini girip bakarsın kağan dağılır calisamazsın. mazilere dalarsın sigarada yakarsın. bi baktın geç olmuş neyse sınavdan önce bakarım deyip zibarip yatarsın.
g.tümü yasladım kalorifere bi allahın kuluda beni bu soğukta burdan kaldıramaz kb.
insana vicdan azabı çektiren soru cümlesi. Niye böyle yapıyorsun güzel kardeşim ?
görsel
Ders nedir niçin çalışılır ? Kim diyor ders çalışmıyoruz ? Ya seve seve ya da...
Yarın ölmeyeceğim ne malum, sen o kadar çalış çabala hoop bir canlı bomba, mortingen shtraize. Sen bana sadece derslerimle haşır neşir olabileceğim bir ortam sağladın mı? Yok. Sonra neden ülkemizde bilim, sanat gelişmiyor. Gelişmez, gelişemez ortam müsait değil çünkü.
Diyeceksin yapan nasıl yapıyor. Bende bilemiyorum nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorlar ama onlarda belki bir çizgiyi aşmış, zaten her gün ölüm var paradoksunu hayatının bir köşesine koyup öyle hareket ediyorlardır. Bilemiyorum Altan bir tek ben mi böyle düşünüyorum?
Geleceğinizi önemsemediğiniz için..
çünkü mezuna kaldım nuğaayüümm biliyorum zaten havası var üstümde ama bilmiyorum.
22.00 dan beri 10 dakika erteliyorum.
doğrusu neden ders çalışıyoruz? neden okulda öğrenilen bilgi verilen eğitim yetmiyor da dersane / kurs gibi yerlere gidiyoruz? neden herkes matematik öğrenmek zorunda?
Çünkü sıkıcı bir eylemdir kendileri. sayfayı açmakla beraber gelen bir anlamsız huzursuzluk. öff neyse başka birşey demiyorum.