bugün

an itibariyle trt deki staydum programında ali cansunla telefonda kavga eden şahıs.
fenerbahçeden gitmesi asrın hatası olan,21 ekim 2012 akşamı itibariyle trt1, tv8 ve kanaltürk de canlı yayında telefonla aynı kişiyle 3 ayrı kanalda da kavga ederek dünya rekoru kıran tek futbolcudur.
the fans asked 5 goals, we scored 6.
they wanted 10 goals, we had not enough time.

Serhat Akin
''taraftar 5 istedi 6 attık 10 istedi zaman yetmedi'' sözleriyle maç sonrasıda gol atılabileceğini kanıtlamış eski fenerbahçe futbolcusudur.
unutmayacağız..
küçükken garip bir duygu beslerdim bu adama adaşım olmasının yanında galatasaraylı olmamdan mütevellit.
6-0lık maçta galatasaray ağlarını iki defa havalandıran futbolcu. 2 yıl anderlecht forması giydi sonra ne oldu bilmiyorum.
Kisa boylu, hizli, kuvvetli bir forvetti lakin ayagina pek hakim degildi ve her turk forvet gibi attigi gollerin 4-5 katini musait pozisyonlarda kacirmistir ve futbol zekasinin pek gelismis oldugu soylenemzdi. Enson altayda oynuyordu.
bir dönemin sürati kolay engellenemeyen, fırsatçı, hem top taşıyan hem de gol bulan fenerbahçe hücumcusu.
tuncay ile müthiş ikiliydiler. hey gidi günler hey..
3. lig takımına düşmüş kadıköy boğası. evet.
Kendi Kendisini harcamış futbolcudur. Baktın oraya kadar düştün, bırak futbolu hobi olarak yap turnuvalara katıl. Okuma yazman vardır elbet, Seni yazar yapacak milyon gazete var. Eto bitmiş türünden saçma yorumlar yapmadığın müddetçe yorumcu da yaparlar. Ne bileyim herhangi bir takımın altyapı koordinatörü ol, t.direktörlük kursuna başla. Bak 07 ne la msn nicki gibi, bir de 3.lig takımıymış. Şampiyonluk yaşamış, şampiyonlar ligi görmüş, milli takıma kadar yükselmiş bir insan ve benim gibi kendisini çok sayıda seven taraftar varken insan kariyeri o kadar düşürür mü? Kimse lütfen ekmeğini kazanıyor edebiyatı yapmasın. Yazık etmiş futbolcudur.
kadıköy boğası ne severdim piçi yazık etti kendine.
çeşme çiftlikköy de yazlığı bulunan futbolcu.
(bkz: Niyazi Serhat Akın).

Bu Adam unutulur mu ? Hiç. Kadıköy boğası.
ünlüleri falan bilmem ama en yakın arkadaslarımdan birinin adı soyadıdır. bir an acık adresini de göreceğim sandım. evet.
6s ye de gol atmış efsanevi oyuncu.
özlenen Efsane 9 numara .
fenerbahçeden ayrılarak kendi topuklarına sıkmış futbolcu.
Acun turnuvasında fener in en iyisi.
Fenerbahçe'de top koşturmuş en sevdiğim futbolculardan biridir. Nasıl ki fenerbahçe'yle birlikte alex'i de ayrı bir zevkle izlediysek, o dönemlerde ben de serhat'ı ayrı bir zevkle izlerdim. Ruhuyla oynardı. Tam bir hırs küpüydü. Ondaki hırsın yarısı şu an hemen hiç kimsede yok maalesef. Galatasaray'a ve beşiktaş'a az döşememiştir. Unutulmaz 6-0'lık maçta takımımızın 3. Ve 4. Gollerini atmıştır. 4. Golü bacak arasıydı. Lakabı kadıköy boğası'ydı. Serhat ve tuncay gibi hırslı, ruhlu futbolculara daha çok ihtiyaç var takımda.
Bucaspor'un yeni teknik direktörü.
tuncay gibi gençliğiyle iş yapmıştır. fakat yaşlanınca teknikten ve oyun zekasından yoksun olduğu için sıkıntı yaşamıştır.
kadıköy boğası lakabıyla anılan eskilerin süratli, fuleli forveti.
beşiktaş'ımızın başına bela olmuş futbolculardan biriydi...

ama şimdiki godoşlara bakınca çok masum kalıyor...