1. 1.
    adettendir. ağlasın, rahatlasındır.

tanıdık geldi değil mi bir yerlerden..

feto hoca için de var böyle bir başlık, evet. şu mübarek gün de beni ağlattı ya, büyük insan vesselam. şarap şişesini uzatıp, 'çek hacı' diyesim var ya, program başı aldığı 10 bin liracıkları hesaplamakla meşgulmüş. bayram da teşrif edip iki kadeh bi'şilerimizi içer heralde.
    10 -4 ... garfield
  2. 2.
    (bkz: anasına bak kızını al)
    3 -1 ... thaliia
  3. 3.
    (bkz: ağla yürekli çocuk seni ağlatanlara)*
    1 ... i belong to che
  4. 4.
    öz ağlamayınca göz ağlamazmış derler, her ağlayan göz de elbet özden gelen yaşları barındırmazmış derler, özden gelen yaşların gözde buluştuğu yaşlar ile bir timsahın döktüğü gözyaşları (esra ceyhan, ibrahim tatlıses )*arasında billur tane farkı vardır derler.
    bu minvalde sayın nihat hatipoğlu' nun bu yaşları özden döktüğüne inanarak samimi bir ruh halinin boşalımıdır.
    zira kim kaldı ki güvenilecek, pir- ü pak adledilecek, elimizde bir o kaldı insan olarak, dileğimiz bari o temiz kalsın, yanıltmasın dediğimiz bir insanın gözyaşlarından ilham olmuş sözler bütünüdür.

(bkz: bu da mı gol değil)
    (bkz: bu gol olsun be)

edit: en büyük korkum içime değil dışıma paye biçilmesidir, yani ön yargı bir nevi, bu durumdan çok ama çok korktuğum için açıklayamıyordum, fakat bu değerli insanında yanlış adledilmesine yüreğim elvermiyor, sene 2001' den bu yana tanıdığım ve hatta bir dönem iç içe olduğumuz bir insandır. ne cemaatcidir, ne tarikatcıdır, öyle yüce bir ruha sahiptir ki hiç şuana kadar yanıltmamıştır, gönül kapısı emin olun ki, bir şarapcıyada açıktır, bir *, o yargılamaz, ben kimim ki der, kapısına gelen hiç kimseyi boş çevirmez, hele ki bir ihtiyaç sözkonusu olsun ve kulağına çınlatılsın yeter, ne var ne yok ve hatta kendinden vererek ve kimse de bunu bilmeden ankara' da pek çok çiftin düğün ihtiyaçlarını karşılamıştır. ve yine ankara' da pek çok yoksul ailenin ki sadece onunla olan dostları bilir zira kendi adı geçmesin diye o insanları aracı kılar ve çocuklarına burs verir.
    medyada ki kazancına gelince , çok özür dilerim ama yaşamın getirdiği doğal şeylerdir bunlar fiyatını emin olun kendisi belirlememiştir ki verilen ücretinde pek çok hayra gittiği tarafımdan ayan-ı sabittir. evet ağlıyor ama yeni değil zaten o anlatmaya başlayınca insanı , güzeller güzelini içinde dinden geçtim, mezhepten geçtim insani kırıntıları olan gözlerde ağlıyor. kesinlikle show yapmıyor. keşke iyi şeyleri kötülemek için uğraş vereceğimize, kötü olan şeyleri düzeltmek için birleşsek mücadele etsek ama tatlı dille...
    6 ... hece ozturk
  5. 5.
    din sohbeti, muhabbeti yaparken ağlayan her insanı birilerine benzetmekte bi yer kadardır. sen demekki hiç sevmemişsin sevememişsin, hissetmemişsin hissedememişsin ki gönül denen kavramdan uzaksın, uzaklaşmıssın. yaşamıyorsan yaşamakta istemiyorsan bile, bari özel gecelerde şu siyaete bulaşıp zihnini kirletme.
    5 -3 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
  6. 6.
    (bkz: ne kadar gözyaşı o kadar para)
    (bkz: din ve para)
    (bkz: bu işte iyi para var hacı)
    2 ... tralliani
  7. 7.
    (bkz: duygu sömürüsü)
    2 ... protezbacaklidoctor
  8. 8.
    karşılaştığı sorular yüzündendir.
    bezelye düşünürsem 2015'teki orucum bozulur mu?
    domuz burun çizme giymek günah mıdır?
    midye dolma mekruh mudur?
    gibi soruları duyan hatipoğlu, memleketin haline ağlamaktadır.
    2 ... david addison
  9. 9.
    bir tane ağlak var malum ona tipi de benziyor belki o yüzden ağlıyordur. lan millet ağlaya ağlaya nelere sahip oldu ben de ağlıycam deyip 20'şer 20'şer malı götürmektedir kendileri.
    (bkz: fem benimmiş lan)
    2 ... xargn
  10. 10.
    (bkz: yılmaz morgül)
    1 ... devekusu