bugün

alternatif nihat doğan hutbeleridir. yarışmalardan arta kalan vakitlerinde milletinin insanlarını(!) bilgilendirmeyi asli ve kasti görevi bilmektedir.

+ bak sayın cemaat; insan hata yapar ve yapmaktadır, oysa önemli olan hatayı anlayabilmektir, tekrarlamamaktır! sahip olduğun kudret türklüğündedir! benim milletimin insanı güç ve kudret sahibidir! kurban olduğum allah'ım beni sizlere bir amaç için gönderdi bakın bu çok önemli. kuran diyor ki: la hawla wala quwata illa billa hil alahil azeem yani diyor ki güç ve kuvvet ancak allah'a mahsustur.

- hocam burda bi tezat oldu galiba.

+ sus! diz çök ve ruhumdan tövbe iste!

- tövbe tövbeee...
bakın cemaat; bugün gördüm ki safları kimse sıkı tutmamış. safları sıkı tutmayan zihniyet gevşek gevşek yaşamaya mahkumdur. gelelim asıl meseleye. kadının eteğinin altına saklanan müminler var. her kim kadının eteğinin altında debeleniyorsa ben o müminin müminliğinden şüphe duyarım arkadaş. bu alemde ismimiz ve cizmimiz var diyerek böbürlenen kibirlilerin allah katında yeri yoktur. sayın cemaat! şu iki şeyden çok korkun. teni kara ve gözü kara adamdan. o herşeyi görendir. şimdi saflığı bırakın, dağılın.
kaan ertem buna benzer bir karikatür çizmiştir bu haftaki lemanda
olası bir durumdur.zaten normal konuşmalarıda hutbelerden alıntıdır.
/http://www.siirt56.com/Ma...-Cuma-Hutbeleri-5265.html