bugün

yanlış bakanlık olurdu. jigolo sorunları ile ilgili devlet bakanı olsa yerinde seçimdir.
ben çok çalıştım, 100 aldım, kültür bakanı seçildim. sizde çalışın , sizde kültür bakanı olun istiyorum. ama ferhat ordan bugün bakan benim sana sıfır vericem diyor, ben burda bişey anlatıyorum mahmut orda konuşuyor. sizin bu yaptığınız insanlığa sığar mı ferhat güzel, sığar mı mahmut tuncer. benim içime ateş düştü.

dip edit : ben onların kalıbına tüküreyim.
ajdar'ın müyap başkanı ve ismail yk'nın fashion tv yönetim kurulu başkanı olmalarının hemen ardından cereyan edebilecek hadise.
deniz baykal ya da devlet bahçeli gibi insanların parti lideri olduğu bir ülke de hiçte yadırganacak bi olay değildir.
böyle bir durumda hepimiz zorla nihat doğan dinlemek zorunda bırakılabiliriz.*
(bkz: benim albümümü almayan şerefsizdir)
başbakan veya cumhurbaşkanı olması daha iyidir. özelliklede şu durumda. en azından ülkeyi değil kendini satar.
bu kadar billur yalarken olması kültür bakanı seçilmesi çok normaldir. fanatik bir akp lidir şu anlık tabi kendi tercihidir. yarın tayyip rüzgarı dinince başka billurlar yalayacağından da tırnak kadar şüphe yoktur. ayrıca vizyon sahibidir kesinlikle olabülür bakan.
davut güloğlu nun maliye bakanı olması ile aynı şey.
"ne diyon lan artis" deyip sanat olayına ingilizceden dalmış rüzgar gülüdür. akapeden esen rüzgarlarla dönmektedir.
(bkz: ülkeyi terketme nedenleri)
keşke başbakan olsa daha ii yapacağından emin olduğum kişi.
şu an istanbul'un ara sokaklarında yapılan herhangi bir kardan adam kültür bakanı olsa daha başarılı olur kanımca.