bugün

metrobüste yer kapan: uyanık, çakal.
Tarz: zihinsel engelli.
Man of the night : eskiden msn'ine xXxGecelerin YargıcıxXx yazan insan.
Man of the nigt: gecenin yalnızlığını veya parti ortamlarını seviyor.
erotikbaykus:çok seksi bir kişilik.
çok güzelim ben: kendine olan özgüveni tam.
Rainy days: din düşmanı, oltacı.
bunlarozelseyler : ketum.
usualsuspects : sinema ile arası iyi.
bunlarozelseyler : biraz hoş sohbet. kendine ait küçük bir arkadaş grubu var ve bu grupla zaman geçirmekten hoşlanıyor, ama diğerleriyle de arası iyi sanki. Tavşanları sever, sincapları da. hayata karşı pozitif, dostlarına değer veriyor. En sevdiği rengi bilemedim ama içinde de dışarı çıkmaya çalışan bir şair var gibi, ya da belki bir deneme yazarı...
mr cyrstal : Önce basit bir tahmin, köpekleri seviyor. Freud'u kaynak alırsak fallik dönemde bir sorun yaşadığını söyleyebiliriz. idin dürtülerini bastıramıyor, ego zayıf. id aşırı bir baskı yapıyor kişiliğine. Cinsel ve saldırgan söylemler çoksa bunlardan kaynaklanıyor olabilir. Ödünleme davranışı gösteriyor bazen. Yalnız kalmaktan da içten içe korkuyor. Yakın ilişkilerinde başarılı olması benim için sürpriz olur.
Freud'u geçelim. Benlik saygısı da düşük. Neyse bu kadar yeter.
-Tabii ben bunu biraz da son gönderilerini okuyarak zenginleştirdim. Hile olabilir. Ama olsun. Tahminlerim genelde tutmuş sanırım.
mr cyrstal : fiziğe ve değerli taşlara meraklı.
ahmet mercimek : mercimek tanesi gibi ıncık cıncık şeylere kafayı takıp sağa sola sataşmayı seven.
carlgustavjung : psikoloji meraklısı entelektüel.
yastıklagezen_ az uyuyan çok çalışan bol acıkan.
silikbencillik : ara sıra bencillik yapan, ama genelde etrafındakilere iyi davranan.
bagirin ulan tinki vinki diye : otoriter.
Bağırın ulan tinki vinki diye: ulan kimse beni yazmamış, niye beni yazmamış, beni de yazın bende istiyorum.
@hicmitmeyenakbil çekingen, utangaç, sevimli
@doremifa : duygusal bir çocuk, ruhu böyle notalarla diyezler bemoller ile yoğrulmuş, içli de biraz, kaba konuşmaya gelmez içlenir, hassas narin değil dıştan, ama içten...

içine hiç girmeyeyim...
zengin ve mutsuz: isyankar.
Mercimek taciri.
Yesilbiberr: hayattan bazen zevk alan biri.
metrobuste yer kapan muhendis : atik biri.
a retired alpha wolf: alfa erkeği çıkarsa ağlarım.