bugün

havuç lakabım zaten. piremses le de egomu tatmin ediyorum.
benny benassi'nin bir parçası ilham oldu.
Gerçek yani yalan değil.
Ay nasıl anlatsam .s
Sence?

Entry dondurmacıda.
Hilmi diye biri var, bir şeyden hoşlanıyor. Sonra onu işaret ederek bunu beğendim diyor. Sonuç olarak da ucuncu bir şahıs hilmi bunu beğendi diyip noitayi koyuyor. (bkz: nickin amuga koymak)
Bilen bilir.
Bazen yarak anlamina geliyor diye cevap verme hissi uyandiran sorudur. Ted mosby nin kalbi olacak degil ya. Ted bundy den bahsediyoruz. Insan mistik havama bakip da anlar. Hisseyatina kuru ekmek dogradiklarim.
günümüz Türkiye'sinde yaşayan çoğu genç insanın ruh halini yansıtıyor.
Zor olmasa gerek.
thermite bir reaksiyon çeşitidir.
Alüminyum'un başka bir metal oksidi ile girdiği reaksiyondur. Ortalama 2370 °C de gerçekleşir.
hangi kafayla yazdıysam artık bende bilmiyorum.
pek yazmaya gerek yok

tuhaf bir insan işte.
Saç rengim ve şeklidir.
çok net bir soru.
John verdon'un aklından bir sayı tut adlı polisiye romanını serisinin baş kahramanı.
clausen lüksemburgda bir semtin adıdır. lüksemburg kalesinin içerisinde bir vadide yer alır. çok güzel bir gezi yeridir. şehir merkezindeki seyir balkonundan baktığınızda sadece ağaçları görürsünüz. ama aşşağıya indiğinizde aa burası orman değilmiş dersiniz. şehir hayatı o kocaman ağaçların içerisinde aynen devam etmektedir. gezi için çok güzel bir yerdir.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Jül sezar ın karısıdır pompeia. Uğradığı bir taciz sonucu sezar tarafından kapı dışarı konmuş, feleğin ağır tokatını yemiş minnoş kadın.
Kışın geldiğini anımsatan nicktir.
Dünyaya ve namussuz haysiyetsiz tiplere karşı tavrımı yansıtan bir nick olsun istedim. Anlamı budur. Yoksa göt edip laf sokmak durup dururken piçlik olsun diye ilginçlikler yapmak yani soytarılık benim karakterimin bir unsuru değildir.
Coğu kişinin gorgusuz kendi bir yere gelememişte sevgilisiyle hava atıyor diye düşündüğüne emin olduğum nickimin bir anlamı var tabi benim için. Yapamazsin diyenlere rağmen Dgs ile Odtu'ye geçen sevgilimin basarisiyla duyduğum gorurdan kaynaklanır. hı aslına bakarsanız bende işletme okuyorum tabi muhendisin hanimi yazcam ne yazıyım geleceğin işsizi mi yazsaydim dimi ama.
çetin biriyim demek oluyor galiba.
üniversitede arkadaşlar sincaba benzetirdi tipimi.
Ürkütücü melek *
Kiskanilan afeti devran. Devrin afeti. Burcum için söylenmiştir.
Warcraft evreninin güçlü büyücüsü. Kirin tor üyesi.