Neşet ertaşa özeniyorsa "gençler" saz çalıp türkü söylesinler,neşet ertaşı bağlar mı gençlerin neyi içip neyi içmedigi.
Neşet Ertaş dediğin adam cumhurbaşkanına ''zenginse sigaraya bıraksın, fakirse sigarayı nasıl bırakacak adam? o kadar derdi var, karısını mı dövsün sigara bırakıp'' diyen, bir cumhurbaşkanına nasıl yalakalık yapmadan cevap verilmesi gerektiğini gösteren adamdır.

ulan ülkede binlerce çocuk açlık seviyesinde sürünüyor, sigara mı dert sana amına koyduğum?
neşet ertaş'ın gerçek bir sanatçı olmadığını gösteren detay. neşet ertaş gerçekten bir sanatçı olsaydı şarkılarında sigaranın zararlarını anlatırdı açık ve net.
unutulmamalıdır.
görsel

düşündürücüdür açık ve net.
yandınamaz gerçektir. bu kadar çok cigara vurgusu yapacak ne vardı açık ve net.
Neşet BABA ya atılan iftiralardan biridir.
kapitalizmin oyununa gelmeyenlerin görebildiği gerçek açık ve net.
Hemen hemen her gün dinliyorum ben niye içmiyorum amk ? Adamın içinde varsa o boku içmek içer .
ünlü halk(!) ozanı neşet ertaş'ın gençleri sigara içmeye yönlendirmesi olayıdır.

https://www.papiroom.net/...serini-parasiz-yapan-adam

evet gördüğünüz gibi adam gençler sigara içsin diye bedava konser veriyor bir de bu durum için adamsın falan denmiş. eğer gerçekten halk ozanı olsaydı gençler paralarını sigara gibi zararlı alışkanlıklar için değil sanat için harcasınlar derdi açık ve net.