1. 1.
  nette görmeden etmeden tanışılan güzel yazılar yazan kızın vitiligo çıkmasıdır. yeni bir mail adrsi ve telefon numarası değişikliği ile kendisinden kurtulunabilinir.
  -6 ... erecte
 2. 2.
  yalnızca dış görünüşle ilgilenen çapsızları üzecek tesadüf.
  (bkz: zarfa değil mazrufa bak)
  2 ... mavi44
 3. 3.
  büyük konu$maktır. stresli bir toplumda ya$ıyorsanız sizde olmayacağı ne malum?
  1 -1 ... basak burcu errrkegi
 4. 4.
  büyük bir haysiyetsizlik örneğini bize gösteren durum. hastalığı olsa da söylemeliydi. erkeğin yaptığı da hoş değil ama.
  2 -1 ... iskandinav
 5. 5.
  vitiligonun tamamen iyileşeceğini bilmeyen cahil abazanın korkusudur.
  nette tanışılan kızın vitiligo çıkması
  ayrıca "nette tanışılan kız" eğer bu kız olsaydı; vitiligoyu falan iplemeyecek, kız buldum diye duvarlara tırmanacak olan zavallının gizli umududur.
  nette tanışılan kızın vitiligo çıkması
  2 -3 ... mavi44
 6. 6.
  "ben seni beyaz tenli sanmıştım pardon" demek yerinde bir cevap olacaktır.
  -4 ... erecte
 7. 7.
  http://www.aksam.com.tr/g...intihar-etti/haber-341257

  Olayın duyulmasının üzerine Alanya'dan gelen baba Adem Helvacı, sinir krizi geçirdi. Oğlunun çok aklı başında bir çocuk olduğunu belirten Adem Helvacı, "Oğlum halk arasında 'ala hastalığı' olarak bilinen hastalığa yakalanmıştı. Önceleri dert etmiyordu. Ancak daha sonra okuldaki arkadaşları 'Sen hastalıklısın' diye dalga geçmişler. Bu yüzden yaşamına son verdiğini düşünüyorum" diye konuştu.

  erecte gibi şereften yoksun yaratıklar yüzünden bu çocuk intihar etti. Ben de vitiligoyum , bu ve bunun gibi pisliklerin oluşturduğu şey sizin deyiminizle "toplum" bizi öldürüyor. sözlükte böyle yazıları bir sorunum var butonuyla şikayet etmiştim daha önce de ama görüyoruz ki sözlük de insan tanımı çerçevesinin dışında kalmış.

  erecto nickiyle hala yazabildiği için de tebrikler.
  4 ... hacimtrak
 8. 8.
  belki bunları yazmaya bile değmez ama sokakta gördüğünüzde uzaylıymışız gibi bakmanız, insanı elinde olmayan şeyler yüzünden dış görünüşü yüzünden yargılamanız, dalga geçmeniz hepsinden hepinizden nefret etmemize neden oluyor. O her imalı bakışınız sözünüz bizi ışık hızıyla sizden soğutuyor. vitiligo veba değil sadece aşırı duygusal ve stresli insanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık. tedavisi yok ama en azından bu başlıkları açan köpek gibi hastalıklı bir beynimiz ruhumuz yok. bu başlıkları görmek bile sinirimi bozuyor ve başka bir yazara hakaret etti diye silik yemeden önce - ki daha önce de mesajla kendisine hakaret ettim cevap vermedi-. sözlükten ayrılıyorum. umarım acı çekerek ölürsün.
  2 ... hacimtrak