bugün

Allah belanızı versin.
Para verip izlenilen bir platform
Ben izliyorum homoseksüel olmadım.
Fantastik dünyanın gerçek olduğuna inanmadim.
Milyon kere kurşunlanınca kahraman olsanda ölemezsin demiyorum.

Tek teması var netflix in para ver diZi ve film izle ve istediğini seçebil.

Hayatında seçim yapamayanların, hür iradeleri ile karar veremeyenlerin korkarak baştattığı kampanya

Hatta şöyle diyor olabilirler
“Aman allahım 2 erkek birbirini ağzından öptü
Din elden gitti namusum 5 paralık oldu
Tez kapatıldın bu günah cukuru”

Tebessüm.
Yasaklanmaz. Element uydurmayın.
Eşcinselliği yasaklamaya ağzınıza veren hoca efendinizle başlasanız?
Zihinlerde yasaklanmasi gerekir yoksa nafiledir. Chp en ön saflarda oluyor mesela lgbt konusunda. Parti hdp leştiği icin Dagdakiler birbirini sikiyor bunun uzantilari partiye yansiyor. Sonra iyi partiye bakiyorsun Meral akşener bile netflix dizi reklamini yapiyor.
Örümcek beyinliler online.
Hadi lan oradan oradan siz dinciler den daha iyi tehlikeli olan Yoktur!
Eşcinsellerin hayatı sizi ilgilendirmez yazık defolun gidin lan kokuşmuş herifler yazık!
parasını verip izliyorum,sana ne yobaz?

ufacık imam hatipli erkek çocuklara, kur'an kursu çocuklarına tarikat cemaat yuvalarında tecavüz ediliyor.
o zaman bu ülkede din adına ne yapılıyorsa her kurumu kuruluşu camiyi ezanı kur'an yasaklayalım mı?
sen bunun için bir laf etmiyorsun.

yolsuzluk yapılıyor meclis de, belediyelerde; bunun için bakanlar milletvekilleri belediye çalışanı başkanları ceza aldı.
meclisi belediyeleri de yasaklayalım.
Çok zoruna giden varsa vermesin para üye olmasin. Her izlediğinizi yaparsınız diye mi korkuyorsunuz yoksa?
Paramızla rezil oluyoruz amına koyyim. Para verip keyfimiz için güzel şeyler yapıyoruz diyoruz pat diye sidik yarışına giriyorlar bizimle. Toplum psikolojik yapısını böyle mi düzende tutacağınızı sandınız? Netflix kapanınca homo, hetero, bisek, sapyoseks bu tür terimlerin fiziken canlı tutulmayacağını mı sanıyorlar? merak içindeyim. Lütfen aklı selim insanlar olun, azıcık.
Yasaklanması çok saçma fakat şöyle bi durum var ki, sizin çocok goy oldooo ohoho goygoyunuz çok sıktı, şunu herkes bilir, kimse göz ardı etmesin, bir ergen izleyicisinin bir yapımdan etkilenmesi, onu kişiselleştirmesi ve yapımdaki olayları kendi hayatıyla özdeşleştirip benzer şeyleri uygulaması söz konusu olabilir, neden mi beyin o dönemde hala öğretmen yönetimlidir, bu şekilde ne kadar empoze alırsa, o kadar empoze edilen şeye dönüşür. Bu basit, bunu bir ergenin inkar etmesinde mantık ararım, savunma iç güdüsü, siz akil düşünceye sahip yetişkinlere ne oluyor onu anlamıyorum, bazıları sanırım küçük orospular yetişsin belki biz de sikeriz derdinde sanırım.
kardeşim ne istiyorsunuz şu platformdan ya. parası olmayan zaten girip izleyemiyor parası olan da zaten bilinçli ne izleyeceğini ya da nasıl bir şekilde etkilenip, etkilenmeyeceğini anlayacak bir şekilde kültür ve eğitim seviyesine sahip. bence başka şeyler ile gündeminizi meşgul edin.
bir gün bu yasakçı zihniyetin başına çok büyük yasaklar gelecek ama bakalım hayırlısı. mesela bankamatikler yasaklanırsa eyvah diyorum. ocağınız söner lan

bu zihniyete şeriat düzeni verin size yemin ediyorum 2 haftaya birbirlerini keserler. o derece cahil bunlar.
ne tarafı imzalıyoruz?
herkesin kendi özgür ve hür düşüncesi var sonuçta çocuklarında aileleri yanında olsun bi zahmet ayrıca netflix dizilerinin çoğu internet sitelerinde de var ordan nasıl engelleyecekler.
derhal kapatılsın hatta a haber yapılsın.
faydalı içerikler kadar zararlı içerik var en iyisi korsan izlemek.
ibnelik geldi cihane, Netflix bahane durumu.
Senin içinde ibnelik var, götünün kaşınmasıma bahane bulma.
her taraf mal...
Bari 3 5 kuruş vergi veriyorlar kapatılsa yine izlenecek ki beynizisi siktiklerim.
https://www.youtube.com/w...xhZrvw&feature=em-lsp

murat muratoğlu yorumu...
https://youtu.be/Dr6Y4xhZrvw
murat muratoğlu yorumu...
Olamaz eşcinsellerin cinsel sevişmelerini nerden izleyeceğim şimdi ben..
türk geleneklerine uymayan bir platformun yasaklanması adına başlatılan kampanyadır.