bugün

netflix'in yasaklanması yönünde başlatılan kampanyadır. netflix en kısa zamanda ülkemizde yasaklanmalıdır. aksi taktirde yasağa uymayarak netflix kullananlara da ceza verilmelidir.
Diyelim ki senin dediğin gibi olsun, kafanı toprağa gömünce kıyamet gene kopmayacak mı ? Sen gene ölmeyecek misin ?
bence de yasaklansın. hatta youtube, instagram, sözlükler, spotify, bilimum insanın zevk aldığı ve kafasını dağıttığı her platform yasaklansın. sonra da karantinada birbirimizi öldürürüz, nüfus yoğunluğu azalır.
Bence kendini yasakla dünya kurtulsun.

Zira aldığın oksijen bile israf...
alakam olmadığı için pek önemsemediğim kampanyadır.
Komik bir istek

Senin o pek sevgili hökümetin geçen onca yılda ne kadar fabrika, tarım alanı varsa satıp üstüne turizmi de baltaladığı için vergiler ve cezalarla ayakta duruyor

Bu vergiler de nereden çıkıyor yok Netflix yok Google yok PS store dan felan yani bu ortamlar olmasa vergi kesecek başka bir şey bulmaları gerekecek

En nihayetinde artık ekonomi diye bir şey olmadığı için buradan gelen üç beş kuruşa tamah edeceğiz birkaç ay önce google'a da para kesmeye kalktılar Azdaha Türkiye'den çekiliyordu oturun oturduğunuz yerde sonra o yabdıkları yolu yemeye başlarsın.
Site kapanmasına alışkın yasakçı kafaların talebi. Bir kere bile netflix e girmek için para yatırmamışsın senin kafana uygun yayınların da olduğunu görmeden yasaklansın diyorsun. Siktir git arabistana.
Desteklemediğim görüştür. Netflix'teki eşcinsel içerikler nedendir bilinmez, en çok bu yobazların dikkatini çekiyor. Dün izlediğim gerçek görüntülerden derlenmiş 2. Dünya savaşı belgeselinden hiç bahsetmiyorlar mesela. insanların tercihi ne ise o dikkat çekiyor demekki.
zorla mı izletiyolar kardeşim rahatsız olan izlemez.
eğer amaç eşcinselliği yenmekse yasaklarla zafer kazanılamaz.
yenmek için ya antitez oluşturmalısın ya da içini boşaltırsın bunu da onların yöntemiyle yapmalısın.
uzun bir aradan sonra yeniden başlatılan kampanya. bizi kimse aldırmasa da bu kampanya devam edecek ve amacına ulaşacaktır. türk ve islam düşmanı bu site derhal en kısa zamanda yasaklanmalıdır! o kadar.
netflix yokken digitürk filan iyi at koşturuyordu. onların oluşturabilaceği bir kampanya. bana göre bedavaya izlenebilmeli filmler filan. internette bir sürü saçma şey var, iyi şeyde. netflixte'de iyi şey var, kötü şey. yasak internete konsa bu mantığa göre daha iyi.
konudan bağımsız: netflixe para veren enayidir.
Saçma bir kampanya. izlemek istemiyorsan üye olma :d
Tamam kardeşim yasaklayın.

Ben onu gene izlerim. Binbir yolu var da onu yasakla bunu yasakla..

Her şey yasaklansın.

Peki siz de dahil olmak üzere bu fikirlerini söyleyebileceğin, anlatabileceğin platformlar da olmayacak?

Bu işin uçları herkese dokunuyor.

Böyle yasakçi zihniyetle ne yapmak nereye varılmak istenmektedir?
Bence de yasaklansın iki saattir izliyorum bacağımda gökkuşağı gibi bı şey çıktı.
Allahım çok korkuyorum ya özenir eşcinsel olursam?
Siz yasaklanın asıl yazık!
netflix'te 3 saattir dark izliyorum. acaba gay olmuş muyumdur?
Görende netflix ten önce eşcinsellik yoktu sanır yazık.
tunç soyer belediye binasının sütununu gökkuşağına boyatıyor, lgbt bayrağı ile poz veriyor. her şeyi yasaklasan ne yazar?
doğru. 1 sezonluk dizi izledikten sonra biseksüel oldum. ya 3 sezon olsaydı?
Bu kampanyaya imzamı atarım, kapanması gerekir.

izleme izlettirme!
netflix yasaklanırsa eşcinseller birbirine kayar diyecem de normalde de öyle yapıyorlar.
Şerefsiz muhafazakarlar kına yaksın kokuşmuş herifler.
netflix yasaklanınca cidden izlememize engel olacaklarını mı sanıyorlar. açarım proxy yada dns'i bağlarım başka ülkeye yine izlerim istediğimi he biraz daha uğraşmak zorunda kalır fazla internet yeriz o olur.