hıncını, hınca hınç olmuş beyni, ağızdan çıkan iğrenç kelimelerle insanların suratına suratına böğürmektir.
madem nefret var dur bir dakika, bir soluklan, kendine gel bir. takla at yerinde yap bir şeyler ama küfür kusuyor eleman.
akli sıhhatini anlık olarak kaybedenlerin, daha kötü bir durum yaşatmamak için başvurdukları eylem.
kötünün iyisi iyi olmaz kötünün iyisi yine kötüdür.
yanlışı yanlışla düzeltmek ne kadar da yanlış.
rahatlamanın en iyi yollarından birisidir.
insanı her şeyden çok rahatlatan olay ama yanlış bir sonuç.
bazen, cilt cilt kitap yazsanız bunun yerini tutmaz. acizliktir diyenler olur, ama an gelir birisi damarlarını tutturursa, onlarda galeyana gelirler.
bir rahatlama yolu değildir.
mına kodumun çocuğu demenin neresi rahatlatır insanı. hani bildiğin kelime bunu böğürünce nasıl rahatlar insan.
her kötü şeyi kötü şeylerle yapmak zorunda mıyız dedirten eylem.
silaha sarılmaktan daha masumanedir. küfür edin ettirin... *
samimidir.
bırakın rahatlasın.
-abi küfrettim bugün. ne olur?
-niye küfrettin abim?
-bana rahatlayacaksın dediler.
-rahatladın mı?
-evet.
-abim siktirgit başımı ağrıtma.
-rahatladın mı abi?
-ulan siktirgit.
-şimdi daha iyisin demi abi?
-asçaskşlak. tamam abim hadi rock müzik dinle.
galiba ergeni rahatlatan bir durum.
nefreti cinayet işleyerek ifade etmekten evla durum.

ne gerek var ama di mi şimdi adamın kafasını koparıp leşini köpeklere vermeye ya da boğazını bıçakla kesip cesedini benzin döküp yakmaya ya da işte benzin döküp diri diri yakmaya şerefsizi.

direkt sen bir orospu fahişe göt veren amın evladısın de pezevengin evladına; her şey tatlıya bağlansın. yoksa diğer türlü o adamın çocukları da yetim kalır karısı da kocasız.
işe yaramasaydı bu kadar çok küfür olmazdı.
arada kaynayan ebeler ve anneler için şimdiden özür dilerim; ama gerçekten işe yarıyor hocu.
sonnnnnn derece rahatlatıcı bir yöntem.