bugün

Bugün arkadaşlarımla buluştum. Kızlı erkekli büyük bir grup.
Saat gece yarısını geçerken kalktık. benim arabam var ama alkol aldığım için sürmemeyi tercih ettim.

Olaylar bu noktada başladı. Fazla samimi olmadığım bir arkadaş onu eve bırakmam konusunda ısrar etti.
Araba dururken neden taksiye para verecekmiş.
Cidden dellendim. allah korusun onun başına bir şey gelse ama ben ölmesem yıllarca hapiste yatarım, ailesinden yediğim bedduaların, bir insan öldürmüş olmanın yükü tamamen benim omuzlarımda kalır.

20-30 lira için her şeyimi neden tehlikeye atayım? O kadar ısrar etti ki; "taksi parasını sana vereyim, evine güzelce git." dedim.

Bu sefer de; "ben dilenci miyim" triplerine girdi. Sonra da parayı aldı.

Gerçekten anlayışsız insanlar dünyayı dar etmek için varlar.
Ne yapacağımı şaşırdım, öyle biriyle asla muhatap olmam bir daha.
Karşımdaki insanın Bacağını sallaması, devamlı titretmesi artık ne diyorsanız hiç hoşuma gitmez.

Abi düzgün düzgün oturun işte, ne sallayıp duruyorsunuz o bacağınızı?
Benim başım dönüyor, takıntı derecesinde hoşuma gitmiyor.

Bi arkadaşım da milletin ayar olduğu ne varsa onu yapmaya programlı. önüne gelen en sakin insanın bile zayıf noktasını bulup çıldırtabilir.
5 yıl önce bilişsel psikoloji dersindeyiz, bacağını sallamaya başladı amk götü.
Neyse uyardım bunu, bir iki derken takmadı. Aslında hoşuma gitmeyen hareketleri hiç yapmazdı, insanlar çekinir benden genelde. o gün bıçkın delikanlı günüydü sanırım aldkd.
Kaldırdım kitabı yüzüne fırlattım. Kâğıdın kenarı tam gözünün altına geldi. Güzel kanadı, epey ağladı.

içten içe üzülsem de özür dilemedim,
Hak etmişti oç. Sonrası ise full kâr.
Bir ay boyunca yemeğe para vermedim. Çocuk o kadar düşman kazanmış ki herkes nefret ediyordu.
Adı kızdan dayak yediye çıkmıştı sjkdd.
Üsten bakan tıpalar var ya onlardan işte. Seni üstün yapan ne yani neeee . Kibirinden, egosundan önünü göremeyecek..
ağız şapırdatmadır. babamla aynı masada yemek yiyemiyorum. adama sapirdatma da diyemiyorum gelmiş 60 yasina bu yastan sonra kırılmasın. maalesef bu tarz seslere hastalik derecesinde takıyorum ve kendimi kasıyorum. cozumu yok ya kulaklik takarak yemek yemek durumundayım ya da yalnız yemek durumundayım.
Kadın düşmanlığı.
En kötü davranış kendini beğenmişlik ve diğer insanlardan kendini üstün görmektir.
ikiyüzlülük. Gerçekten buna tahammülüm kalmadı.
Kendisini beğenmiş, sürekli övünen, karşısındakinin duygularına önem vermeyen, empati yapamayan insanın Davranışları.
Karaktersizlik.
Cesaretsizlik.
Yalancılık.
ikiyüzlülük.
Cimrilik.
Bencillik.
imansızlık.
Çok ve boş konuşmak.
Kendini bi halt zannetmek.
Başkasının iyi niyetini enayilik zannedip kullanmaya çalışmak.
Nankörlük.
Adab-ı muaşeretten, görgüden ve terbiyeden bi haber olmak.
Yalakalık.
Hırsızlık.
Utanmazlık.
Bencil insan.
Düşüncesiz insan.
Gereksiz samimiyet kurup, işini halletmeye çalışıp sonrasında yüzünüze bile bakmayan insan.
Tanıştıktan sonra selam vermeyen insan.
Ben haklıyımcı insan. Bi de bu türler genelde çok inatçı olur.
Ve hayatın alışveriş makyajdan ibaret olduğunu düşünen kızlar.
Sürekli fotoğraf çekinenleri de sevmiyorum abi. Nereye gidersek yapmacık poz vermekten usanıyorum.
Ayrıca toplu oturulduğunda eline telefon alanı da zerre sevmiyorum. Lan zaten bütün gün elinde, bi bırak!
iki yüzlü, yalancı, yüzleşemeyip korkup kaçan, arkadan konuşan, çıkarcı, düşüncesiz
Yeni bişi alınca direk elinden alıp 'kanka bi bakıcam' diyen tiptir.
işinin gereğini yapmayıp, Her şeye Homurdanan insan.
Nefffret ediyorum.
insanların birbirinden soğumasına yol açan davranışlardır.
Parama dokunulması. Canımı al parama dokunma. Evet.