bugün

Bitti. En son tanrı çarmıha gerildiğinde... sonrakiler yalan.
Tanrı dlc ek paketlerini kaldırdı, büyük güncelleme kıyametten sonra, dünya server’ı kapanıp, cennet ve cehennem adında 2 yeni server açılıyormuş tabi server ayrımından önce tüm karakterlerin toplandığı mahşerde büyük bir ban affı geleceği de dedikodular arasında. Yine de tüm itemlerinizi kitleyin server geçişlerinden önce.
Son peygamber gelip hak olan dini tebliğ etmiş. Daha bunun üzerine niye gelip seni uyarsınlar ki?
Zaten açıp okuman gereken herşey mevcut şuan. Sense yeni Bi kaynak yeni Bi peygamber arıyorsun.

Kendi peygamberini tanıyor musun daha?
Allah'ın daha fazla ispata ihtiyacı yok. Etrafta o kadar ispat edici şey varken...

Son peygamberle birlikte son kitap da inmiş ve allah gerisini bir tek akıl verdiği insana bırakmıştır. Ne kadar da az düşünüyorsunuz!mümin süresi 58. Ayet
Buga girmiş.
sonra capsleri yapılıyor. niye gelsin
peygamberlerin peygamberi peygamber efendimizi muhammed mustafa (s.a.v) efendimizin yüzü suyu hürmetine inmiyor. zira peygamber efendimiz benim kavmi mi helal etme yarabbi duası ile ve bu duanın kabul olmasına mütevellit helak olmuyoruz. yoksa şu arap ve kürt belası yüzünden helak olabilirdik.

açık ve net evet.
Geliş yolculuğu çok pahalı..
21.yy ile iyice teknoloji çağına evrilen dünyada, artık kendine peygamber diyen kimseye inanan bulunmaz. cahiliye dönemlerinde biraz kafasını kullanan, para, şan, şöhret için kendisini peygamber ilan etti. büyük kitleleri arkasına alarak bu iddialarını da inandırıcı yapmak için kitaplar yazdı. (bkz: kuran) (bkz: incil) (bkz: tevrat)
bundan dolayıdır ki kimse artık kendini peygamber ilan edemiyor çünkü insanlar gülüp geçiyor. ama o zamanlar da cahillik üst seviye, insan hayatı ve sonrasında ne olucağının hiç bir şekilde kestirilememesi sonucu insanlar birşeylere inanmak istediler. bir dala tutunmak istediler. muhammed, isa, vs. gibi zeki dolandırıcılarda bu kitleleri arkasına aldı. (bkz: dinlerin doğuşu)
çomarlar kızmasın diye.
Zaman şart ve koşullarına göre insanoğluna elçiler gönderilmiştir. Biri mucize gösterirken, diğeri kendini insanlık için feda etmiş ve bazıları iyilik bir diğeride doğru yanlış kötülükle insanoğlunu doğru yola davet etmiştir. insanoğlu maelesef ana mesajı almamış olup kula kulluk etmeye devam etmişlerdir. Oku denilmesine rağmen dinlemeye devam etmiştirler. Bugün koşulunda yaşanılanlara baktığımız zaman başarılı yada başarısız olduklarını siz yorumlayın. Neden yeni peygamber gelmiyor çünki gerek kalmadığı için. Gerek olsa idi kesinlikle gönderilirdi. Ne yani gönderemezmi? insanoğluna verilen en değerli yetenek beyin gücüdür ve besini ilimdir. ilim insanın elçisidir. Bunu görmemezlikten gelip inkar edende kafirdir.
gelir. bu sefer mehdi gelir. gelişimiz pis olcak.
bugüne kadar bi ton peygamber gelmiş adam olamamışız şimdi gelse ne yazar gelmese ne yazar.
O sürüme desteği kesti ahiretsoft. Artık molla üretiyorlar. Gelemez.
Gelir mi hiç? Peygamberlere neler yaptı kıymet bilmez karılar.
digerleri pek tutmadığı içindir belki.
bu nasıl bir mantık anlamıyorum. yeni peygamber gelince ne olacak? yeni bir şey mi söyleyecek? yooo. eskisi ne dediyse onu tekrarlayacak. allah'a boş yere iş çıkacak. eski peygamberle idare etmek lazım.
artık teknoloji gelişti kolay kolay inanılmıyor böylelerine.