bugün

Refakat.
Uykusuzluk zeki insanların lanetidir.
ona doğum gunu surprizi yaptım 2 saat evvel. geri dönmesi içindi. ve döndü. nasıl uyuyayım.
uyku gariptir arkadasım. herseyi olduğu gibi onu da oluşuna bırakmak lazım.
Bu ev beni feci derecede rahatsız ediyor.nasıl uyuyacağımı bilmiyorum.
rutin oldu.
Ölüm gece gelir diye bekliyorum.
Sorumsuzluğumdan.
Yapacapım ödevi yapmayıp kendimi sabahlamaya zorlayarak "çok meşgul bir insanım lanet olsun meşgullükten uyuyamıyorum bile" kafasına sokmak istedim de. Bu kafayı seviyorum. Yaşasın meşgul olmak.
işsizim amk.
101 oynuyorum.
Kedim yatagima yatmis. Tam ortasinda uyuyor. Kiyamiyorum kaldirmaya kivrildim ama rahat degilim. Ayrica yine dusuncelerle bogusuyorum.
deli sikti.
vakti gelmedi hele bir öğlen olsun.
Herşey yolunda bi uyku eksik hemi?
Normalde bu saatte uykudaydım. ilk başta alçak sesle sonra da giderek artan hızlarda daha sonra da aşağı kattakilerin kapılarını yumruklamasıyla uyandım. O kadar sinirliyim ki bir daha uyuyabilir miyim diye düşünüyorum. Artık ihtimalleri düşünmeye başladım. Onlar kapıda kalmasa, kapıyı yumruklamasalar ben bu satırları yazmamış olacaktım. Çok sinirlendim. Gidip artık bu konuyu kendileriyle konuşmayı düşünüyorum. Saat üçte kapı yumruklamak da nedir? Hâlâ çok sinirliyim.

Edit: aradan yarım saat geçti kaçan uyku hâlâ yok ve ben çok sinirlendim bu işe. Bugün de önemli bir iş vardı. Ya ben bu insanların vurdumduymazlıklarını çekmek zorunda mıyım? En kısa sürede müstakil bir yaşama geçmek istiyorum.
Sabah kpss var. Hayat boş.
Düsünmekten uyunmuyo.
Çünkü umutla uyanacağım bir sabah beklemiyor beni. Yine dert yine tasa sorumluluk stres borç harç aile durumları atama mevzusu askerlik sorunu say day bitmez. Gel de uyu. En iyi uyku hapı mutluluktur. Bir insan kafasına bisey takılmadığı sürece güzel hayaller kurarak yastığa koyar başını. Ve hayalin daha ilk çeyreğinde uyuya kalır.

Ama biz hayal değil sorunlardan nasıl kurtuluruz diye kara kara düşünmekten uyku denen o güzelim şeyi doyasıya yaşayamıyoruz.

Ha arada güzel hayallerde kuruluyor herşeye rağmen ama oda ender gelişen osasuna atakları gibi.
Çorbacı sonrası muhabbet sarınca uyku muyku kalmadı (hep duygusal entry mi giricez kardeşim).
Uyusam ne olur? 2 saat sonra kalkıyorum zaten.

Bırakta efkârını yaşayalım şu gecenin.
tamam.
uyuyorum iyi geceler.*
Hayatta en çok değer verdiğim 3 kişi var, bunlardan biri çok fena canımı sıktı.üzgünüm. belki de artık 2 kişi kalmalılar.
Ne deniz kenarında kahvaltı bekliyor bizi ne de sıcak bir yatak.
Cunku guzel seyleri mahveden insanlar.
çünkü geceye aşığım.

kaldıramıyorum hüzünlerimi...