bugün

Bu aralar çok sık "ne işim var burda" desem de, alışkanlık...
Solungaç oldu akciğer.
Bir kulaç daha attım çıktım karaya.
gittikçe hoşuma gitmesidir. hıammına.
işkur'da sıra vardı.
görsel
Arkadasımın onerisi ile buradayim. Varigimi devam ettirme sebebim ise paylasma hastaligi... sanki yazinca hafifliyor insan. Gibi gibi.
ne kadar inkar etsek de sözlük dili diye bir şey var. sadece sözlüklerde takılanların anladığı şeyler, yapabildiği ve güldüğü espriler, paylaşımlar var. ben bu sebeple takılıyorum.
içini döker bazen insan, bazen bilgi paylaşımı yapar. Bazen de sadece eğlenir o sebeple.
çaresizlik.
Ekşi sözlükte yazar olmak içim burda staj görüyorum.
çok saçma ya kaç yıldır yazar olduğumu unuttum belki 10'u bulmuşumdur. böyle ara, ara geliyorum 1-2 ay takılıp kaçıyorum. boşluktan sanırım.
takılıcak başka bir platform yok. hem buranın kızları yansıtıcı özelliğe sahip. saldırgan ve yabani değiller.
Herkes duysun, kimse bilmesin.
Can sıkıntısı.
iyileşene kadar biraz vakit geçirmek için.
bilmiyorum, bir üye oldum, kurtulamadım.
ben de bilmiyorum. pavyona düşsem şimdiye kurtulmuştum.
on numara bes yildiz kafa dagitiyor vallahi..
Alkollüydüm hatırlamıyorum.
Her kesimden fikri duymak, empatiyle yaklaşmak, başka şekilde düşünmeye çalışmak ve doğru olana karar vermek için.

Elbette aydınlatacak karanlık beyinlere bir nebze ışık olmakta var.

Unutmayın ki beş parmağın beşi bir değildir ve bu farklılıklarımız bizi biz yapar.

görsel

Senin haklı olman benim haksız olduğum anlamına gelmez, benim açımdan bakmadığın anlamına gelir. Ne kadar doğru bir söz.
Uludağ sözlük, her türden insanın yaşadığı bir mekandır. Daha samimi ve daha sıcak. Daha eğlenceli.
alışkanlık be karşim 8 yıl olmuş artık nasıl kopalım bu saatten sonra.