bugün

Güzel vakit geçiyor doğrusu.
Sonra şarzıda çok yemiyo. Zall tüp taktırmış sanırsam.
Bide eş dost harbiden güzel insanlar var. Öyle ota boka değilde adam gibi adamlara takılırsanız
Ortam hakikaten çok güzel.

görsel
sadece anlatmak için. Paravan bir ismin arkasına geçip iyi, kötü, acımasız, acıtan, saçma ne varsa anlatabilmek için.
çünkü bizi özellikle seçtiler. gizli bir görev için buradayız. amacımız sözlüğün popülerliğini ve hitini arttırıp zall'ın bu artan istatistik verilerle daha çok reklam ve para kazanmasını sağlamak. biz görevimizi oldukça iyi yapıyoruz ancak zall bize pay vermiyor. ah be zall, ne olurdu zirveye gelip harçlıklarımızı dağıtsaydın?
öldükten sonra daha iyi anlaşılmak için. günlüğüme nickimi yazdım. ben öldüğümde şansım varsa ailem veya arkadaşlarım günlüğümde nickime rastlayacaklar ve sözlükte neler yazdığımı merak ederek entrylerimi okuyacaklar. böylece benimle ilgili ayrıntıları yakalayacaklar.

aman be sözlük, kendimi eğliyorum işte. kafamdan film çeviriyorum, ne olacak...
Asosyallik.
Yazılanları okumak güzel oluyor.
Asosyalim, burda kendimi daha iyi ifade edebiliyorum. Burda benim gibi çok insan var. Burda çok iyi arkadaşlar edindim.
aslında sosyalimde param olmadığı için asosyal oldum. burada da yazmazsak kadın kısmıyla iletişimimiz olmayacak. sağolsunlar arada gülücük mülücük atıyolar da mutlu oluyorum. zall sende sağol ya. allah razı olsun. türk kızı gibisi var mı be. endamını yediğim. yok daha memeler *

fark ettimde cok ezikmişim. :(
Farklı düşünce tarzı olduğu için.

Ee sevdim de, kafamda dağılıyor.

Sözlüğüm dedim.
Facebook desen inansalar artık fotoğaf atıyorlar arkadaşlarını ekliyorlar ve bol bol yer bildirimi yapıyorlar Düşüncelerini kimse sallamaz
Twitter desen özgürsün herkese bir şeyler yazabilirsin fakat seni kim ciddiye alır ve o kalabalıkta sesini çıkarman zordur siyaset olsun takipçi kasmak olsun eski tadını kaçırmıştır
Ama Sözlük öyle değil belli bir kitle sınırlı insanlar ve aylar sonra bile attığın bir yoruma gelen mesajlar attığın mesajlar dikkate alınıyor işte bu yüzden Sözlük yazarıyız.
gavat olduğumdan dolaylı.
Harbiden lan...
Lan...
hiç bir amacı ve gayesi olmayan, kazançsız ama tatminkar bir olay olduğu türk bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır. tamamen olayımız karmayı yükseltmektir. hangimiz girdiğimiz entry' den (bkz: giri) sonra (bkz: ben butonu)unu kullanmıyor. hangimiz açtığımız bir başlıktan sonra sol frame' deki takibi yakından izlemeye başlamıyor. bunun aksini düşünen varsa seri eksilesin ki bende anlayayım entry başına para alan varmış. *
(bkz: ego)
edit: harbi deli paralar alan varmış. bu arada eksileyenler pm atsın ki kimmiş o paraları alanlar.
Acı bir gerçeği içinde barındıran sorgulamadır.
biz halide edip değiliz ya da cemal süreya.
biz sadece 7 entry ile yazar olunabilen bir platformdayız.
kendimizi çokta bi şey sanmayalım.
kimine göre ego tatmini,
Kimine göre boş vakit değerlendirmesi,
Kimine göre de kendini kandırmaktır sebebi.
ben sürekli aklı başında davranmak zorunda mıyım? Zira insan zaman zaman rahatlayacağı, çocuklaşacağı belki aptallaşacağı bir yer aramıyor değil. Sosyal medya uygun bir mecra gibi gözükse de yazdığınız "saçma" bir şeyi bir arkadaşınız veya akrabanız "saçma"bulup bunun üzerinden sizi eleştiriyor. Arkadaş bu facebook sürekli özlüsöz yazmak şiir kesitleri yazmak veya oyun oynamak için mi var ? Kaldı ki twitter da bundan aşağı değildir..Saçmalamak istiyorsanız kendi isminizle saçmalayamazsınız bir mahlasın veya nicknamenin ardından yapabilirsiniz bunu zira çevrenizdekiler saçmalama hakkını sizde görmez. yaşına uygun davranmanız beklenir o zaman doğru olanı yapmış olursunuz onların gözünde..

işte bu yüzden burada yazıyorum saçmalamak için...iyi ki varsın be sözlük !