bugün

espri yeteneğim yok ve kız tavlayamıyorum. kızı örste duran bir demir gibi tavlayacaksin
En son bu başlığa istemiyorum ama ne zaman istemesem birileri olur yazmışım. 15 gün sonra nerdeyse aşık oluyordum. Sevgilim olmuştu. Kısa sürdü ama.
varlığına inanmadığım bir karşılıklı duygulaşmanın tarafıma yükleyeceği sorumlulukları taşımak istemediğim için yok.

elbette hoşlanmalar, birlikte takılmalar ve yine birlikte vakit geçirmeler olabilir. lakin sevgililik çok başka bişeydir. bana göre onun için aşk lazımdır. onun da varlığını tartıştığıma göre olmaması gayet normal.
olacağı yok demek ki olmuyor.
Tüm yakışıklı erkeklerin ve dahi benim sürekli muhatap kaldığım bir soru.
hayatım boyunca ilişki odaklı yaşadım. kadınsız kalırsam erkek olamam diye düşündüm. bunun için yaşadım ve çok çabaladım. hayatıma giren kadınlar bana hayatın sırrını verecek sandım. veremedikleri gibi zamanımı da çaldılar. bilmiyorum belki de ben şansızdım. bir süredir kendime odaklanmış durumdayım.
Tanrısal güzellikte bir kadına sahibim. bunu bence siz düşünün. Hadi ben kaçtım.
Aşka inanmıyorum.
Gerizekalı ergen gruplarının bilmem kaçıncı girdikleri triplerde kendilerine sordukları soru. Sıkıldım artık onlardan.

Neden mi sevgilin yok?

Cevap veriyorum çünkü malsın.
Yakisikli degilim.
Zeka kurtarmiyor hele ki bizim kizlara.
Modaya hic uymadim birileri beni begensin diye para harcamadim bu sisteme yeterince koleyim zaten.
Çünkü güven kalmadı.
Belki güzellikten/yakışıklılıktan ölmüyorsak da elimiz ayağımız gayet düzgün
Kısa değilim, şişman değilim
Etrafımdaki bir çok kişiye göre çok eğlenceli ve sempatiğim
Gayet güzel bir işim var ama inan bana neden sevgilim yok ben de bilmiyorum.
görsel
Galiba çirkinim ondan yok. işin enteresan tarafı çirkin kızlarda bakmıyor, nasıl bir tipsem artık.
çünkü uğraşmıyorum.

bir an gaza geliyorum uğraşacak gibi oluyorum sonra tembellik tatlı geliyor vazgeçiyorum.

işte hayatımın özeti.
Mesela muhafazakar bir çevrem olduğundan şu dönme gibi yavşakça tavırlar sergilemediğim için

https://youtu.be/ErvcU1MSd_0
saçmalık olduğunu düşündüğüm için. aksini düşünseydim de kimse bana bakmazdı yani pek önemi yok.
Çünkü zamanım yok.
gerek olmadığı için olabilir.
çünki..
amaan siktir et.. varmı rakıma ortak olacak ?
aday bile yok öyle bi yalnızlık.
istemiyorum bu istemezliğin içinde bana bunu isteddirecek kimse de yok. Kafama göre biri ile karşılıklı duygularım yok diyeyim Kısaca.
insanlarda derinlik problemi var. galiba herkes aynı noktadayken benim farklı olmam sıkıntılı olan durum.

çiğ ve sığ insanlardan, menfaat ve çıkarlarla değişen duygulardan hoşlanmıyorum, bu yüzden sevgilim yok.

sevgililik, sadece parametreleri kalp ve vicdan olduğunda mümkün olabilir. gerisi hikaye...
ihtiyacım yok. beni terk etsin,aldatsın, güvenimi kırsın, ilişki yürütmek için çabalıyım karşımdaki öylece dursun diyemi para ve zaman harcıyım.

*günümüzün samimiyetsiz ve sahte ilişkileri iğrencsiniz.
istemiyorum ve gereksiz buluyorum. Cok guzel arkadaş olmak daha iyi.