bugün

bana büyü yapıldı, başka bir açıklaması olamaz. lanetlendim...
eski sevgilimin bedduası yüzünden kısmetim kapandı.
zekice teknikler kullanarak, neredeyse coğrafyanın tüm kadınlarını artık süzgeçten geçirmekten bıktığım için.

kadınlara karşı da bir doyum noktası vardır.

efendim yoq boyum qısaaa, işte ben yakaşaqlı değilim olaaaaaa bla bla. geçin arkadaşım bunları. zekânı kullanamayıp avcı olamıyorsan, av olduğunda da ağlamayı zırlamayı keseceksin.
Özgüven yok..
Kapımda sıra olmuşlar ama ben beğenmiorm...
Güvenim yok hiç kimseye en çok da kendime işler ciddiye binince bana bir gülme geliyor olmuyor yani
(bkz: eşeğin sikinden dolayı)
fiziksel görünüşün özellikle de boy kısalığımın bana sağladığı dezavantaj
özgüven eksikliğim
sosyalleşebilme becerisinden yoksun oluşum
sevgili eşittir cinsellik düşüncesinde değilim ama zina yapmıyor olmak en büyük nedenim. diğer hayati etkinlikler, hobilerim için de bir karşı cinse ihtiyaç duymuyorum açıkçası.
cünkü salak degilim....
Çünkü var değil.
Çünkü hâla dolar yüksek. Bu kurda sevgili yapmam akıl işi değil.
Çünkü kocam var, aldatmayı düşünmüyorum.
27 yaşındayım, hiç sevgilim olmadı. bu saatten sonra mı olacak? bana kim niye baksın?
cünkü korkagim...
en umutsuz olduğum anda biri çıkar gelir normalde, şu an da aynı bu durumdayım.
Cevaplar hazırladığım soru.

Sevgilimin beni o kadar da sevmediğini, yalnız kalmaktan korktuğunu ancak bana kırk yılda bir rastlanan bir kimse gibi hissettirdiğini anladığımdan beri yok. Ben de diyorum her şey fazla iyi neden acaba? Ama ben hakikaten zor rastlanan birisiyim. Sana doyumsuz hayatında başarılar.
Buraya yazmanız için mi acaba?
Çünkü oturup iki muhabbet edebileceğimiz bir erkek kalmadı gibi bir şey.

Laf sürekli dönüp dolaşıp cinselliğe geliyor. Hayata öyle yönlerden bakıyorlar ki, ilişki onlar için duygusal bir paylaşım olmaktan ziyade sekse ulaşmak için belli süreyi başarıyla geçmen gereken bir oyun gibi geliyor. Çok yapay ve gerçeklikten uzak bir dünyada yaşıyorlar. Türk erkeklerinde bu durum arşa çıkmış durumda.

Diğer milletlerin daha iyi olduğunu düşündüğümden de değil, Kazak bir çocukla konuşmuştum aynıydı. Herkes çağa o kadar entegre olmuş ki birbirin aynısı. Bu konuda Kürt erkeklerine hakkını teslim etmek istiyorum, biraz daha kibar olsalar gerçekten size kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir ilişki yaşatıyorlar.
Nasıl yok, 16 senelik hatunumuz var.hatundan ala sevgilimi olur?
yetti bu yalnızlık, tanışmak isteyen mesaj atsın .

kimse atmadı aq
Şey ben biraz utangacım da.
Tüm eski sevgililerimin bir tane sevdiğim özelliği tek bir kişide toplanırsa ancak o zaman mümkün olur.
Beğenmiyorlar yapacak bir şey yok.
Beğenmiyorlar yapacak bir şey yok.
Hep çıkarcılar denk geliyor diyelim.

Evet evet öyle diyelim.*