bugün

görsel
zamanında her türlü şirinliği yaptım ama şu entry kadar rağbet görmedim. artılanmak gibi bir gayem de yoktu oysaki..

(#37231303)
(#29619652)
58 kisi artilamis ve iclerinden biri ben olmak uzere 12 kisi eksilemis.

Kuklanin edepsiz entrysidir. Bunu gelse herhangi bir sozluk abazani trollu paylassa eksiye abanirsiniz amk. Yazan kisi kukla olunca mi etik oluyor? Hani bu sozlugu 1 milyon kisi okuyordu? Nerede sizin edebiniz?

Lookin gayet dogru bir sekilde gammazlamis fakat siz onundeki sallanan seye duskun sozluk abazalari buna karsi cikarsiniz. cunku yazan kisi kukla he? Afedersiniz de buna sessiz kalani s*ksinler.

He diger bir taraftan sozluk moderatorlerinin de amacini anlamadim. Bu am göt meme resimleri ve gifleri sozluk yazarlarının sozlukte kalmasini saglayan unsur mu? Eger bu tur nsfw icerikler silinmeyecekse beni silin daha iyi.

Edit: nedense Kukla yi da takip ediyormusum. Donuzlayayim da havam olsun. Ne de olsa kukla degil mi?
Kendi entryimdir. Hala anlamadim sadece "güzeldir" yazmistim fakat 34 kisi arti oylamis.

(#29768890)
çünkü dişi.
cevabı başlığa girilen entryde saklı sorunsal.
(bkz: #41010495)
Popilik ve yazar yağlamayı bilme ayrıcalığıdır.
bunlar genelde anın görüntüsü başlıklı entryler oluyor sanırım. samimi olduğu için bence.
Entry"i sizin anlamayıp başkalarının anladığını gösterir.
neden eksilendiği anlaşılmayan entrylerden daha az vahim durumda olan entrylerdir.
neden artı oy aldığını anlamakta zorluk çektiğim entrylerdir. bende kedi paylaşıyorum 15 eksi geliyor cins falan mı bu?
(bkz: #41794481)
Artılayanın artı borcu olabilir.
(bkz: #40627400)
bak şimdi bende aynısını deniyorum. sözlük sizi çok seviyorummm.
silinmiş başlık.

girilen entrynin diğer yazarlar tarafından artı oylandırılmasına anlam veremediğimiz durumlarda karşımıza çıkan entryler. kabız cümle oldu.
(bkz: #35599668)
fenaa.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar