bugün

yaz geliyor en az bir 30 iq vermek istiyorum.
"gülmek için" cevabına sahip sorudur. önceleri kızıyordum bu kadar çok yalan nasıl söylenebilir ulusal bir kanalda diye kendi kendimi yiyiyordum. sonradan baktım kızmanın bir faydası yok adamlar zaten ahlak, dürüstlük gibi erdemlerden fersah fersah uzak. habercilik ise umurlarında değil artık dedim kızmanın manası yok zaten kitleleri de belli bu peşinden koştukları şahıslar bizzat evlerine gelip ellerinden aşlarını ceplerinden paralarını alsa kendilerini taciz etse gene ses çıkarmayacak tipler.. bende gülmek için izlemeye başladım.

30 küsür yıllık hayatımda bu kadar rahat utanmadan sıkılmadan ahlaksızca yalanlar söyleyen adamlar görmedim. şüphesiz biz inananlar için bunların gidecekleri yer belli çünkü bizzat yaradanımızın sözü var "bozgunculuk yapan" ile alakalı.. resmen insanları birbirine düşman etmek için çalışan insanlar ile dolu bir kanal işin özeti..
Gta 4 hileleri için izliyordum.
Oyun analizini çok iyi yapıyorlar. Pokemon oyununu anlatır gibi Türkiye üzerine oynanan oyunları bir bir anlatıyorlar. Bu oyunu bozmamız gerektiğini anlatıyorlar. Oyunun bugunu bulmuş adamlar daha ne olsun.
(bkz: adeta bir Norveç tv)

Doğa, huzur, refah, eğitim, teknoloji..
Doğru, tarafsız, kaliteli haber izlemek bizim de hakkımız.
her ne kadar hükümet yanlısı deseniz de olaylara objektif yaklaştığı için diyebilirim.
chp gibi pkk yanlısı olmadıkları için izliyorum.