bugün

Sabah gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programına, kendisine Fethullah Gülen tarafından hediye edilen 'nazar duası kolyesi' ile çıktı.

BiR ÇOK iSME HEDiYE EDiLDi
Ilıcak, 15 yıl vefa dolayısıyla kendisi dahil bir çok isme yaptıkları mücadeleden dolayı 'nazar duası' hediye edildiğini açıkladı. Kolyenin Patrik Bartholomeos gibi bir çok isme de hediye edildiğini belirtti.

"BENi KORUMASI iÇiN TAKIYORUM"
Kolyeyle kendisine artık laf işlemeyeceğini belirten Ilıcak, "Ben çok memnun olarak taşıyorum, uçağa binerken bile beni koruması için takıyorum. Kendisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum" dedi.

demek ki kolye estetik yaptırmaktan koruyamamış nazlı ılıcak ı.
--spoiler--

"BENi KORUMASI iÇiN TAKIYORUM"
Kolyeyle kendisine artık laf işlemeyeceğini belirten Ilıcak, "Ben çok memnun olarak taşıyorum, uçağa binerken bile beni koruması için takıyorum. Kendisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum" dedi.

--spoiler--

o değil de. seni allah'ın gazabından ve hakkına geçtiğin masum insanların azabından kim koruyacak? onu merak ediyorum ben.
dinleme cihazlarını kolye diye kakalamış bunlara cemaat haberleri yok gariplerin, üzerine birde adama hayır duası ediyorlar.