bugün

(bkz: omlete 5 kala)
Birazdan dışarıya çıkıp yapacağım iş.
dünyanın en zevkli şeylerindendir. yapılması inanılmaz zevk verir insana. hele bir de kaydığınız yokuş dik bir yokuşsa...
(bkz: dadundan yenmez)
kızağı olmayan fakir çocukların yapacağı eylemdir. Bir de bunlar şehirdeki yokuşlardan kayarlar. Uludağ yüzü görmemişlerdir.Oysa ben ve malikanemin çevresindeki benden daha az zengin insanlarla uludağa tatil için gittiğimde poşetle kayan bir tek yavru görmedim. neden? yetiştiriliş tarzları nezih...
kıçınıza bir şey batması riski vardır.
sert cisme temas riski olan, gelişigüzel düşünülmüş spor.
adanalı vatandaşlar için anca şehir dışında yaşanılabilecek eğlencedir.
Gün geçtikçe izleri silinmeye başlayan yaşarken dondurucu olmasına rağmen hatırlandığında içi ısıtan bol kahkahalı eğlence...
Gün geçtikçe izleri silinmeye başlayan yaşarken dondurucu olmasına rağmen hatırlandığında içi ısıtan bol kahkahalı eğlence...
uygun bir yokuş bulunduğunda hızın sınırlarını zorlayacak eylem.
(bkz: tadından yenmez)
şuan görükledeki bir yokuşta gerçekleşmekte olan eylem. evimin tam yanında.insanların çılgınlar atarak eğlenme sesleri arasında ders çalışıyorum.final haftası değil mi bu arkadaş? yok mu sizin sınavlarınız? bir elektronik mühendisliği öğrencisi ızdırabı daha.. zalım hayat.
edit: kocaman bir naylon bulmuşlar,üstünde 8 9 kişi birden kayıyorlar. çok özendim be sözlük.
vatan görevidir. bunu yapmayan çocuk oldum demesin.
biz fırın kapağıyla kayardık. Çok hızlıydı.
gotu cok acıtır off ama ne olursa olsun çok guzeldir.
Az mı yaptık bayır aşaaa. Cocuklugun vazgecilmezlerinden bir de bunu tepsi olanı vardır ki herkeste olmazdı annemden yalvar yakar agir firin tepsisini almıştim jilet jilet kaydırmyor uçuruyordu. Bir iki takla atınca hemde tepsi surtune surtune rengi gidince annem tövbe etti bir daha vermedi posete selam kaymaya devam olmustu.

Edit: aşağı (biliyoz yani )

Edit: biliyoruz ( onu da biliyordum oyle diyesim geldi)
Harika bir cocukluk hatirasidir. Buyuklukte de kalmadi niyetiyle.
final haftası kampüste yaptığım olay. akşamları poşetimi alıp gidiyorum.
stres atıyorum.yarın son sınav bitsin akşam yine gitcem.
poşetim de poşet he tam iki metre, yatarak kayıyorum.
yalnız çok engebeli bi parkur.
dönüşte bildiğiniz dayak yemiş gibi her yerim ağrıyor ama olsun.
1 saat önce yaptığım mıhteşem eylem.

3 kat giyinmeme rağmen donum ıslandı amk. Ama olsun değdi.
Deterjanların poşetleri hepsini ezer geçer.
dünyadaki en zevkli şeylerden birisidir.
Ezik yazar eylemi.
bir ortadan ikiye kesilmiş varille kaymak değildir.
pis fakirler... alırdım snowboard umu kayardım en havalısından fakir mahalle yokuşlarında. ah cocukluğum ne güzeldi poşetlerini yırtardım kürt piçlerinin..
arkadaşla önlü arkalı kayılırsa illaki kötü şeyler başınıza gelir.